Wpis z mikrobloga

Już po sesji - tak jak myślałem nic się nie nagrało podczas używania spiritboxa przy mogile zmarłych na cholerę. Nie dziwi mnie to, bo nigdy nie słyszałem wcześniej o aktywności paranormalnej w tamtym miejscu. Jestem jednak dobrej myśli i czekam na wyjazd do DPSu do Pieczonóg ( ͡° ͜ʖ ͡°) . W międzyczasie postaram się iść na miejski cmentarz "pogadać" ze zmarłym kolegom.
#paranormalnemirkowyznania #paranormalne #duchy
  • 19
  • Odpowiedz
@LubieChleb: U mnie wczoraj podczas burzy zapaliło się samo światło nad biurkiem w nocy, które odpala się tylko na dotyk. Dziwna sprawa, może piorun walnął w budynek, lub od poniedziałku, bo też miałem dziwne odpały ze światłami, wtedy niepodłączonymi do instalacji, które odpalają się na ruch, plus telewizor sam się odpalił. Albo coś mi się odwala w instalacji + przypadek ze światłami na ruch lub włamał mi się na chatę jakiś
  • Odpowiedz
Już po sesji - tak jak myślałem nic się nie nagrało podczas używania spiritboxa przy mogile zmarłych na cholerę. Nie dziwi mnie to,


@LubieChleb: Mnie też to nie dziwi, ale z innych powodów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dopuszczasz do siebie myśl że dałeś się naciągnąć na zakup niemającego prawa działać sprzętu? No ale wołaj do kolejnych sesji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz