Wpis z mikrobloga

Pytanie do łysiejących Mireczków. Łysieję androgenowo i na początku dostałem od dermatologa Minovivax 5%. Użytkowałem 6 miesięcy i niewiele to dawało bo włosy dalej wypadały. Później przepisał mi finasteryd - biorę od 6 miesięcy i dorzuciłem do tego jeszcze RU58841. Niestety włosy dalej wypadają. Przerzucić się na dutasteryd już? Czy jeszcze trochę czekać aż finasteryd może zacznie działać?
#lysienie #finasteryd #zakola #ru58841
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jezus_Ipanienko_BLR: teraz to już tylko zmiana płci pomoże. A poważnie poczytaj jak ważnym hormonem jest DHT, i jak jego poziom koreluje np z funkcjami kognitywnymi mózgu, ryzykiem wystąpienia demencji i ogólnie zdrowiem psychicznym nie wspominając już o potencjale siłowym, metabolizmie czy budowaniu masy mięśniowej.
@Jezus_Ipanienko_BLR: To teraz posłuchaj kogoś obeznanego w temacie.
Twierdzisz że włosy ci lecą i to zrozumiałe bo musisz wiedziec że w raz z dołożeniem KAŻDEGO treatmentu na włosy następuje mniejszy lub większy shedding. Włosy wypadały po minoxie i to nic dziwnego gdyż muszą wypaść żeby zrobić miejsce na nowe, silniejsze, wypadanie po finie też jest normalne, po RU również. Najważniejsze jest jednak aby raz podjętej metody nie odstawiać bo będzie jeszcze