Wpis z mikrobloga

#ringfitadventure #ringfitchallenge #nintendoswitch

Siema! Chciałem się dowiedzieć czy posiadacze ring fit dalej z niego korzystają a może już się znudziło, a może po prostu nie mają motywacji a jeszcze inni rozmyślają nad kupnem? Taka ankieta z czystej ciekawości, a może coś więcej^^

Czy obecnie grasz w RFA?

  • Gram 21.3% (13)
  • Nie gram, ale planuje wrócić 41.0% (25)
  • Nie posiadam, ale planuje kupić 23.0% (14)
  • Nie gram, ale motywacja sprawi że wrócę ;p 14.8% (9)

Oddanych głosów: 61

  • 9
  • Odpowiedz
@dpftw: Ta ankieta jest trochę z dupy Panie :P
Najpierw piszesz, że pytasz posiadaczy, a w ankiecie opcja "nie posiadam".
Poza tym nie ma np. opcji "nie gram, bo już mi się znudziło".
  • Odpowiedz
@dpftw: brakuje opcji "grałem i nie wrócę" :D ale to może nie być wina gry tylko mojego braku motywacji, grałem może jakiś miesiąc codziennie. Generalnie gra bardzo fajna - tylko i tak sprowadza się to do tego żeby się wkręcić w te ćwiczenia, a nie grać dla samej gry. Powiedziałbym że to po prostu ciekawy program treningowo-instruktażowy i tyle, są cele, codzienny progress, wytłumaczone ćwiczenia, fajne opakowanie, ale po chwili
  • Odpowiedz
@dpftw: wczoraj miałem 55 dzień, gram średnio 20 minut czasu w grze ( gra zlicza tylko czas podczas ruchu wykonywanych ćwiczeń). Średnio 5 razy w tygodniu. Nabiłem 150+ lvl, nie ukończyłem jeszcze wszystkich światów, chyba na 18 jestem ale nie pamiętam. Tak jak ktoś napisał gra po jakimś czasie się nudzi, ale jak podczas ćwiczeń odpalam jakiś podcast lub audiobooka i jest git. Miałem słabą kondycję zaczynałem na 10 poziomie
  • Odpowiedz
#ringfitadventure #ringfitchallenge #nintendoswitch

Mam taki pomysł zorganizować wyzwanie, które polegałoby na graniu w RFA i wrzucaniu screena swojej postaci np co tydzień od początku lipca (może być na priva) i osoba która spali najwięcej kalorii w miesiącu otrzymałaby nagrodę w postaci 25zł blikiem :P.

I załóżmy że te wyzwanie to takie Nowy Rok nowy/nowa Ja, bo zostało nam 6 miesięcy a po co zaczynać postanowienia od nowego roku jak można wjechać z lepszym ciałkiem w 2023!

Jakby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dpftw: ring fit kupiony tak naprawdę z konsolą w grudniu 2020, gram z przerwami do dziś. Bodajże 90 dni wbite na adventure mode (w tamtym tygodniu w końcu skończyłem kampanię xD) i 100+ na custom. Ćwiczyłem różnie, dłuższe i krótsze sesje. Wraz z dietą pomogło mi zjechać z wagi 90 do obecnych okolic 68kg i jest zajebiście xd. Dodatkowo jakiś zarys mięśni jest ale po takim czasie brakuje mi mimo
  • Odpowiedz
#ringfitadventure #ringfitchallenge

No to tak. Jeśli ktoś chcę dołączyć do wyzwania niech do mnie napisze na prywatny, a w lipcu przed rozpoczęciem pierwszej gry zrobi screen i wrzuci mi w wolnej chwili (oczywiście screen ma być zrobiony w lipcu, a nie pod koniec czerwca i nabite kalorie xd).

Potem screen co tydzień w niedzielę (albo w sobotę to już od własnych preferencji) aż do konca miesiąca. Ostatni dzień wypada w niedzielę więc to jest ostatni termin wysłania screena postaci - oczywiście wrzucasz po skończonym wysiłku żeby podliczyć kalorie ;p.

Te
  • Odpowiedz