Wpis z mikrobloga

@wykopek_z_pikabu_ru:

Budżet do 1200 zł czy firmy oferują montaż?


Szukasz klimatyzatora, czy klimatyzacji z montażem? Na klimatyzacje z montażem przed końcem lata, raczej szans nie ma, a na pewno nie w takim budżecie

Jeśli ma być klimatyzator przenośny, to kup najlepszy, na jaki Cię stać. Jest jednak parę uwag:
- to będzie głośne, i tego nie przeskoczysz - jeśli hałas jest dla Ciebie problemem, to niestety klimatyzator przenośny nie jest dla
@maur: Jeśli tak, to sorry za błąd. W poprzednim sezonie dzwoniłem po paru jakoś na początku czerwca, i słabo to wyglądało, sądziłem że obecnie będzie identycznie, a teraz z Krakowa się wyprowadziłem.

Tak czy siak, z budżetem OPa raczej nie widzę opcji montażu klimatyzacji.
@GaiusBaltar: to sie spina z tym co mi 1 firma powiedziala wprost- ze normalnie by takiej ceny mi nie dal, ale jak powiedzialem ze ktos inny robi duzo taniej to moge w drodze wyjatku zrobic by sobie dopchac terminy, bo mniejszy ruch ma niz w poprzednich latach. W sklepach tez jednostki stoja, na mało która trzeba czekać, bo sklepy tak samo spodziewaly sie wiekszego ruchu
Tak czy siak, z budżetem OPa raczej nie widzę opcji montażu klimatyzacji.


@GaiusBaltar: a tak, to swoja droga, najtansza klima moze i za 1200 dorwie, ale bez dodatkowego 1k na montaz (moze 800zl gdzies znajdzie) to tez nie widze opcji
@Janusz4448: ale Ty rozumiesz co ja napisałem? kupujesz splita już nabitego, łączysz to na szybkozłączkach i działa. To nawet zaworu serwisowego nie miało, ale nie potrzeba fachowca z papierami żeby to odpalić. nie pamietam co to za model był, ale na szybko znalazłem że zibro takie robi/robiło.