Wpis z mikrobloga

Co myślicie o takim połączeniu kolorów/wzorów płytek w łazience? Nakupowałem płytek i teraz sam nie wiem czy to był dobry wybór. W komentarzu amatorska wizualizacja jakby to miało wyglądać w łazience.

#wnetrza #remontujzwykopem #mieszkanie #remont #aranzacjawnetrz #pytanie #lazienka
Pobierz CalibraTeam - Co myślicie o takim połączeniu kolorów/wzorów płytek w łazience? Nakupo...
źródło: comment_1656491105YmWWpMBTzFeos1zfYwaKkT.jpg

Co myślicie o takim połączeniu kolorów/wzorów płytek w łazience?

  • Wszystko pasuje do siebie, jest OK 10.2% (6)
  • Schludnie, choć nasrane 35.6% (21)
  • Coś nie pasuje/czegoś jest za mało/za dużo 54.2% (32)

Oddanych głosów: 59

  • 21
@CalibraTeam: mam konkretnie te płytki, na priv moge wysłać foto jak wyszło. ogólnie lastryko na podłodze to ideał, nie widać żadnego brudu i jest schludnie. na podłodze mam 60x60, a na ścianach 120x40? (nie pamiętam wysokości)
@CalibraTeam: zrob te ciapkowane na podlodze + drewno lub cipkowane + siwe, 4 rodzaje plytek to za duzo na tak mala lazienke, na sile mozesz zrobic ta swoja podloge + drewno + siwe, ale to musi spojnie jedno przechodzic w drugie, a nie kazda sciana inna
@CalibraTeam: czasami jest tak, ze nie da sie miec cistka i zjesc ciastka, musisz z czegos zrezygnowac, w tym przypadku na pewno juz zrezygnuj z siwych, zostaje Ci teraz polaczenie drewan, bialych i bialych w ciapki, biale w ciapki na podloge i teraz pozostaje spojnie polaczyc Ci drewno (zostawilbym jako lekki dodatek) a biale plytki (ktore dalbym na wiekszosc scian.
@herbatananoc: jest zle, ta lazienka jest za mala na 10 rodzajow plytek, jesli chcesz zeby to mialo rece i nogi w tak malej lazience to ciapki na podlogde, ewentualnie gdybys mogl zrobc przestrzen na sam prysznic czyli wydzieli strefe gdzie wylacznie znajdowalby sie prysznic to wtedy moglbys polaczyc ciapki z podlogi i przejsc nimi na sciane, u Ciebie po prostu lazienka jest za mala, pewnie ma ok. 3 m2?