Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirkk, chcę dokonać zabiegu wazetkomii - najlepiej w Trójmieście. Czytałem o tym, że metoda kanadyjska najlepsza.
Polecacie kogoś dobrego w Gdańsku, Gdyni, Sopocie?

32 lata, nie mam dzieci i nie planuję. Dłuugo o tym myślałem. Będę wdzięczny za każdą dodatkową radę.

#wazetkomia #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #childree

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bb4a708b1d4d9d7949f7c7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 16
Poczytaj sobie o konsekwencjach autoimmunologicznych długoterminowych.
Również o możliwych powikłaniach i faktycznych punktach procentowych tychże.
Artykuły można znaleźć, choć trzeba trochę poszukać.
OP: Tak jak inni pisali. Nie chcę mieć dzieci. Po prostu podoba mi się życie bez dziecka i chcę aby tak zostało.
Nie bronię robić innym - ich decyzja. Sam jednak nie widzę w tym nic dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też jak jedna Mirka wspomniała - wówczas kobieta nie musi brać hormonów przez połowę życia co jest złe dla zdrowia.

Czytałem sporo o tym zabiegu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Gość generalnie pracuje w Szwecji i tylko raz w miesiącu przylatuje tutaj i tnie chętnych, więc termin to max miesiąc. Czy robi problemy, to nie wiem, ja u niego byłem z dwójką na koncie i trzecim w drodze ¯\_(ツ)_/¯ Co do regeneracji, to wziąłem coś przeciwbólowego i działałem praktycznie od razu, bo nie miałem wyboru, ale to różnie bywa w poszczególnych przypadkach. Tylko mam wrażenie, że szwy mi się rozpuszczały