Wpis z mikrobloga

Dzięki Mireczki, wypełniliście ponad 1000 razy moją ankietę ()

Tak jak się słowo rzekło - czterech szczęśliwców wygrało pięć dyszek:
@BialostockaPanda (wykluczyłeś się w komentach z losowania, w takim razie proponuję abyś wybrał zbiórkę charytatywną)
@tom-smy
@lemtel
@UciekajKur__Stad
Wygranych zapraszam do kontaktu na pw
Dla potwierdzenia link do #mirkolos https://mirkolos.pw/losowanie/66365829

Poniżej wrzucam procentowe wyniki ankiety. Dzięki wielkie wszystkim za odpowiedzi i słowa wsparcia ل͜
Isox - Dzięki Mireczki, wypełniliście ponad 1000 razy moją ankietę (。◕‿‿◕。)

Tak ja...

źródło: comment_1656449558a8juY4lacmh1OZIH2nyxBt.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
No i elegancko, ludzie wrzucają swoje ankiety na grupy ą i ę, a ostatecznie 6 osób im wypełni. A tu wystarczy wrzucić ankietę na portal z papajem oraz koterskim i wypełni ci ponad 1000 osób. Te 5 dych celowo pomijam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: wiesz, pytanie na tagu motocykle czy motocykl jest lepszy od auta jest średnie.
Chce pokazać, że elektryczne hulajnogi są super, to zapytam ludzi na danym tagu. Pewnie większość potwierdzi, że są super.

Jak dla mnie to równie dobrze, może wygenerować sobie wyniki w domu.
Tak tylko marudze @Isox, aby w prawdziwej robocie nie wpadł na podobny pomysł ;P
  • Odpowiedz
@mccloud: W poprzednim wpisie pojawiały się już persony które o tym wspominały. Wiadomo, że do dobrej populacji przydały by się wyniki z innych grup ale znając wykopków i widząc wyniki jestem w stanie stwierdzić, że jest wystarczająco różnorodna jak na wysoce zaawansowaną pracę jaką jest licencjat XD
Swoją karierę prowadzę w stronę przetwarzania danych, na pewno nie będę rzetelnym amerykanskym naukowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pracę jaką jest licencjat XD


@Isox: No tak założyłem, że to do pracy lic. Też "tam" byłem. xD
Powodzenia. I w normalnej robocie zyczę już prawidłowych "badań" xD
  • Odpowiedz