Wpis z mikrobloga

ja chyba otworzę tą pizzerie


@sorasill: przelicz sobie to dobrze bo się możesz mocno zdziwić

w takiej pizzy składników jest za 4 ziko.


piękne wyliczenie z pupy, bo dla PH to jest koszt blisko 2x większy wraz z pudełkiem
do tego dochodzi:
- koszt pracownika
- prąd, który w ostatnim czasie dla firm wzrósł blisko dwukrotnie
- gaz, który w ostatnim czasie dla firm także wzrósł dwukrotnie
- woda i śmieci,
@Raul777: patrząc globalnie nie

Ja tylko chciałem tutaj pokazać, jak bardzo ludzie zapominają, że koszt produktów jest często tym najmniejszym kosztem przy całości.

Dla mnie zawsze PizzaHut była paskudnie słabą sieciówką. Niskiej jakości składniki, taka typowa pizza, że się zapchać, a jednocześnie cena strasznie wysoka.


@theicecold: ¯\_(ツ)_/¯ mimo wszystko są w TOPie popularności
@theicecold: wybierają tak klienci głównie z kilku powodów,
- pewność, że w 90% przypadków produkt będzie wyglądać tak samo
- dostawa, w większości ta dostawa będzie do 30-45 minut
- ewentualny proces reklamacji, ktoś w 90% odpowie, a nie oleje temat i elo

I sam jako klient, już dawno zrezygnowałem z losowych chińczyków, pierogów czy pizzerii. Jeśli zamawiam, a chce mieć na szybko to wole zamówić z czegoś co jest firmą
I sam jako klient, już dawno zrezygnowałem z losowych chińczyków, pierogów czy pizzerii. Jeśli zamawiam to wole zamówić z czegoś co jest firmą większego korpo bo będzie szybko i takie samo jak zawsze. A od mniejszych firm często niestety z 30 minut robi się 90minut lub więcej, a wygląd i jakość to loteria.


@Andczej: lol

To po prostu zamawiaj z nielosowych restauracji. Sto razy bardziej wolę pójść i zjeść/zamówić z jakiegoś
To po prostu zamawiaj z nielosowych restauracji.


@theicecold: ale czemu zakładasz sobie, że zamawiam z losowych miejsc? Zawsze kieruje się ilością opinii i ilością gwiazdek.
Opisuje jak to wygląda u mnie Kraków Ruczaj/Czerwone Maki.
@Andczej: nie no, nie zakładam, że klikasz na oślep. Ja po prostu mam sprawdzone kilka miejsc (trochę z własnych doświadczeń, trochę z doświadczeń znajomych) i jest git. Wiem, że losowi ludzie potrafią wystawiać czasem dobre oceny naprawdę gównianym miejscom, a tym dobrym niekoniecznie.