Wpis z mikrobloga

ja wiem, że to może dla niektórych wydawać się dziwne, ale ta drama ich w ogóle nie ruszy, najbardziej burzą się ludzie, którzy nigdy nie oglądali twitcha i streamów xi, tam jest inna publika niż ta instagramowo/youtubowo/tiktokowa i oni cały czas będą mieli takie same liczby (słusznie czy niesłusznie nie mi oceniać) + najbardziej mnie śmieszą wykopki, którzy jeszcze miesiąc temu #!$%@? donejtami nitra, które treścią były jeszcze bardziej patologiczne, a teraz nagle poruszenie na tagu XDD
#xayoo #twitch #famemma
  • 9
@kreanz: imo trzeba być #!$%@?, żeby wysłać komiś hajs z życzeniem śmierci, ale już bardziej rozumiem wykopków, których wysyłanie donejtów, nie było zapewne efektem jakiejś większej myśli, a xayo chciał #!$%@?ć ludziom psyche, żeby nie byli dla niego konkurencją
@mewten: A co jest złego w zachowaniu Xayoo? Od zawsze się próbowało zwalczać konkurencje. On chciał wtedy jeszcze wrócić na twitcha z kontraktem i głównie poświęcić się streamowaniu więc normalne było to że pod jego nieobecność na twitchu likwidował potencjalne zagrożenie żeby po powrocie pozostać numerem 1 na twitchu bez większych przeszkód.
Od zawsze się próbowało zwalczać konkurencje.


@Badshah: można to robić, robiąc lepszy content od konkurencji, no chyba że się nie potrafi.

likwidował potencjalne zagrożenie żeby po powrocie pozostać numerem 1 na twitchu bez większych przeszkód.


@Badshah: jakoś normalnie streamerzy typu Izak nie #!$%@?ą takich krzywych akcji. Podaj z zagranicznej sceny twitcha może takie przypadki, kiedy drugi streamer życzyłby w donejcie śmierci albo mu wjeżdżał na psyche byle by ten skończył
Od zawsze się próbowało zwalczać konkurencje.


@Badshah: Tja, a wyobrażasz sobie że prezes firmy produkującej makarony wysyła anonimy do drugiej, konkurencyjnej firmy, że ich makaron to gówno i niech wylatują z Polski. Normalne mafijne metody. Niestety to, że ekipa Xayoo nie straci nawet pół widza, to raczej pewne.
@rossoneri: Kontent robi lepszy, ale nie zawsze kontent ma przełożenie na liczę widzów, wystarczy spojrzeć na ewrona. A inni streamerzy może tak nie robili bo im aż tak nie zależało, kiedyś nie było takiej dominacji jednej osoby na twitchu, więc to też jest trochę złe porównanie, a twitcha zagranicznego nie oglądam za bardzo więc nie wiem czy tam streamerzy tak robią, ale nawet jakby inni tak robili nie uważam żeby to
@Amatorro: Chodzi mi ogólnie o próbę wykańczania konkurencji nie koniecznie tym sposobem, ale jak ten sposób okazał się skuteczny to gratuluje Xayowi, a xn się po prostu nie nadawał na streamera. W różnych branżach można wykorzystywać różne sposoby, ważne żeby były skuteczne.