Wpis z mikrobloga

#polska #kiciochpyta

musze wybrac sie do miejscowosci powiatowej. nie dojezdzaja tam pociagi zatem musze jechac autem.
moj samochod to wyzsza klasa premium. w wawie ludzie sie ogladaja, ale niezbyt nachalnie.

obawiam sie, ze tubylcy z miejscowosci, ktora bede odwiedzal beda sobie robic zdjecia z moim autem, dzieci za nim biegac, a jakis zul pewnie po zlosci mi je uszkodzi.

moze lepiej wypozyczyc jakiegos panka na pare dni zamiast jechac swoim autem. co myslicie?
comfyStefan - #polska #kiciochpyta

musze wybrac sie do miejscowosci powiatowej. ni...

źródło: comment_1656404994rmQE3eY6FHKVEnYqu6fh9n.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@comfyStefan: @Kotouak: Niby heheszki, ale niedaleko mojego miejsca zamieszkania jest takie malutkie miasteczko i zawsze jak na parkingu stoi jakaś fura, to jest oblężona przez dzieci, młodziez i januszy którzy zaglądają do środka, chodzą dookoła tego auta i tak dalej xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@comfyStefan: powiedz że jesteś potomkiem lokalnego dziedzica, a przyjechałeś tylko odebrać swoją własność. Od wieków ta ziemia należała do Twojej rodziny, i nie będzie jakiś chamuś na ojcowiźnie budował byle dziadowskiego domu 160m².
Może i nie spowoduje to, że Twój samochód przestanie być obiektem zainteresowania osób postronnych, za to z całą pewnością sprawa ta spadnie w hierarchii Twoich życiowych problemów na dosyć odległe miejsce.
Nie ma za co, nie zapomnij tylko
  • Odpowiedz
@comfyStefan: Weź taksówkę, albo dla niepoznaki rower. Na wieś nie ma co jechać swoim autem, wszystko to jest młodsze niż rocznik 2010 niezależnie od marki i klasy to totalne science fiction dla ludzie ze wsi. Zasadniczo wszystko w kraju poza granicami największych miast to takie pustkowia - widziałeś na filmach: mad max i podobne. Ludzie żyją w jaskiniach, albo szałasach i rzucają kamieniami w niebo jak samolot leci. Weź też tłumacza,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@comfyStefan: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
  • Odpowiedz