Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie ten cały obecny pojazd po #xayoo i wielkie zdziwienie że jest toksyczny. Przecież on całą karierę robił na byciu toksycznym. To że był inteligentny to nic nie zmienia. Przecież on żerował na obrażaniu innych na streamach + JD, a dzieciakom to imponowało i naśladowali swojego "idola". Dis miał swoje za uszami, ale jak połowa twitcha z Lola zaczyna go obrażać, to się nie dziwie, że robił się bardziej toksyczny, a Xayoo to jeszcze podszydzał.
Jakbym miał porównać go do osoby w klasie (takie porównanie, bo dużo widzów oglądało go będąc dzieckiem) to był dobry chłopak dla nauczycielek z dobrymi ocenami, a na korytarzu w szkole znęca się nad innymi.

#twitch
  • 11
@BomBom no akirat gimper chyba się zmienił trochę, więc porownanie go do xayoo jest trochę nie na miejscj. W dodatku gimper zaczął streamowac bedac nastolatkiem, wiec w tym czasie mógł dorosnąć mentalnie.

@cynamonowazaslona zależy. Ja kiedyś bylem fanem comy w liceum i na studiach i spotkalem ich po koncercie to pogadalismy chwileni zaprosili mnie i 3 moich znajomych do swojej kanciapy na wódkę xD
@Dariel: te same #!$%@? co w przypatku fagaty. PrZeCiEz KaZdY wIedZiaŁ żE tO #!$%@?. no moze i kazdy wiedzial ale co z tego? To, ze ktos mogl sie domyslac pewnych rzeczy, a to ze zostaly oficjalnie potwierdzone i wyciagniete na swiatlo dzienne to dwie rozne sprawy. Mysle, ze tutaj temat moze zostawic troche wiecej smrodu niż chociazby przytoczona drama fagaty, bo community twitcha jest inne niż dzieciaczki z jutuba i tak
@Dariel: no zawsze był toksyczny i wydawał się lekkim psycholem - ale przynajmniej ja (oglądam go on testowych strimków z 2016) myślałem, że większość to poddymianie pod kontent bo zresztą sam tak mówił XD. W tej dramie się okazało, że ziomek serio ma wyprany mózg i legit jest w stanie zniszczyć kogoś bo jest jego "konkurencjom"
@BomBom xayoo akurst zaczal streamowac jakos w wieku 22 lat, więc już był w miarę uksztaltowany wtedy.

@gsl7 ja raczej myslalem, że fagata to taka glupiutka laska, co robi glupoty bo jej inteligencji nie starcza. A teraz okazuje się, że swój rozum miala, a doszedl jeszcze brak moralności xD

@fatpowerlifter no ja wlasnie w 2016 dosc mocno siedzialem na twitchu. Od razu mialem taki vibe przy nim (o tym kolesiu w klasie,