Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA AKTORSKA - EDYCJA 1!

Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial
WYNIKI: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lB5Mibb9dIyMa8kJXzzA8USzFSlc-fV-DJB8bYbM-7w/

Zasady: Tym razem ocenimy żyjących aktorów. W ankietach głosujemy na najlepszego naszym zdaniem aktora, uwzględniając całokształt jego kariery. Z każdej grupy do fazy pucharowej przechodzi dwójka aktorów z najwyższym wynikiem. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny.

GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH!

Podoba Ci się co robię? Postaw mi kawę (buycoffee.to/mateusz). Pamiętajcie o plusiku dla zasięgu! Dziękuję! Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale #filmy
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA AKTORSKA - EDYCJA 1!

Tag do obserwacji lub czarno...

źródło: comment_1656395972CtwDQn0y2s61DaO9d1U8LP.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Kagernak: No ja się podzieliłem jak wykopki - Dafoe jednak dłuższa kariera i więcej zróżnicowanych ról, ale Waltz do swoich też pasował wręcz idealnie. Tuż za nimi majaczy jeszcze Fishburn..
  • Odpowiedz
@Kagernak: co xD oprócz McGregora to sami pozoranci a nie aktorzy, waltz gra zawsze samego siebie, norrisowi jedyna rola jaką wyszła to Hank w bb, siwy prawie cały życie dziad z pretty woman ciągle gra zblazowanego czada dymacza, dafoe też zero dobrych ról, no może oprócz tej jednej gdzie szuka wilka tasmanskiego
  • Odpowiedz
@panzielony:

Andrew Scott - Moriarty (czarny charakter) w Sherlocku z Benedictem Cumberbatchem.
Freddie Highmore - Shaun Murphy w serialu "Good Doctor", stażysta chirurgii z autyzmem - moim zdaniem świetnie sobie radzi w tej roli. Możesz go też kojarzyć za młodu z memów z "Marzyciela". Chodzi o ten obrazek, na którym Johnny Depp rozmawia z dzieckiem na ławce i przytula go do piersi.
Ewan McGregor - to już wytłumaczyli powyżej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Matt_888: dla mnie Waltz na jedno kopyto wszystko. Do bękartów casting perfekcyjny. Niestety w każdej następnej roli przypomina Hansa. To moja opinia
  • Odpowiedz