Wpis z mikrobloga

@Karol191: A dałeś jakies parametry czy na auto jedziesz? U mojej dziewczyny na 660Ti jest 295kh/s a to chyba słabsza karta..

parametry: -m 1 -H 1 -i 0 -l K7x32 tyle że ostatni parametry musisz sobie wziąć z autotune bo jest inny dla różnych modeli ;]
@pzak: To słabiutko na tym i7 haswellku, ja mam i5 4670k i cisne 88kh/s na procu no i 375kh/s na gtx 770 jednocześnie. Nie robiłeś OC? Spokojnie pewnie 4,6 wchodzi na jakimś porządnym schładzaczu.
@PadmaN: Po dodaniu tych parametrów mam wzrost do 278 :P (jaki autotune :<?), te ostatnie liczby wziąłem z konsoli jak odpaliłem cumdaminer (domyślam się że to nie stąd).
@Karol191: Tak, to z tąd. Jak w ogóle nei podasz ostatniego parametru to cudaminer wykona krótki test sprawności twojej karty i wyświetli najlepsze jakie znalazł. I to w większości przypadków obecnie właśnie te są najlepsze.
@Karol191: I jakie masz tam argumenty? Ja mam "-i 0 -C 2 -m 1 -l K18x16" i powyżej 260khash/s nie chce isc... Karta Palit GeForce GTX 760 JetStream 2GB - chodzi teraz na 1162/3100