Wpis z mikrobloga

jest mi to wszystko jedno, potrafię się odnaleźć w każdych warunkach, i nie umieram od temperatury.


@s---k: No przeżyłem temperatury powyżej 40 ... Nie chodzi o to, ze umieram, ale taka pogoda jest upierdliwa. O klimatyzacji i innych wspomaganiach moge zapomnieć, bo zaraz sie rozchoruje.
@dizzy126: Ja niestety nagrzewam sie strasznie przy minusowych temperaturach, a co dopiero przy takich jak mamy dzisiaj xD

Lubie ciepło, ale jeszcze bardziej kocham zimno ()
@Mr_3nKi_: Wracam z pracy pieszo, około 3,5 km. Powiem szczerze że taka pogoda jak jest teraz mi odpowiada, a idę w pełnym słońcu. Za to zimą jest ciężko. Zimno, ślisko, pada Ci na okulary... nawet autobusem nie podjedziesz bo palacze urządzają sobie palarnie na przystankach, w końcu biedactwom śnieg pada i nie przegadasz... Paradoksalnie w zimę przegrzewam się bardziej, latem człowiek się spoci ale przynajmniej nie ma na sobie tylu ubrań
@dizzy126: I sikorkę, i kruka... Napisałem to w przenośni, choć jeśli mam być szczery to ja tych ptaków zimą nie widuję. Za to ostatnio widziałem dudka, dzięcioła zielonego, dużego, sporo ptaków których nie potrafiłem zidentyfikować... A owadów to już w ogóle jest ogrom i duża różnorodność. Np taki fajny bzygowaty co za mną latał(poniżej) ;D. Jak zimą zobaczę choćby pojedynczą muchę to od razu mi się humor poprawia, a potem znowu
Nessiteras_rhombopteryx - @dizzy126: I sikorkę, i kruka... Napisałem to w przenośni, ...

źródło: comment_1656349214Ex3z7HNf6iRftwAp3bY0vi.jpg

Pobierz