Wpis z mikrobloga

W moim mieście otwarto Centrum Opieki Senioralnej

13 milionów złotych na jego budowę poszło z budżetu szpitala. 5 milionów złotych poszło od WOŚP. Kościół przekazał 0 złotych, ale na miejscu byli księża, którzy wszystko poświęcili i powiesili dziesiątki krzyży w każdym zakątku. No i nie mogło tez zabraknąć polityków PiS, którzy szczęśliwi stali sobie obok Jurka Owsiaka.

#bekazpisu #bekazkatoli #wosp #neuropa #4konserwy
Cukrzyk2000 - W moim mieście otwarto Centrum Opieki Senioralnej

13 milionów złotyc...

źródło: comment_1656341337CW40UZjGkxHkw4cPVkv2kH.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@octopussy8: z oficjalnych dokumentów znalazłem tylko ten o zmianie umowy, w której jest mowa, że zamawiający to Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej, który jest jednostką prowadzoną przez powiat łęczyński. Logiczne jest zatem, że kościół do tego się nie dołożył. Nie znalazłem jeszcze dokumentów potwierdzających przekazania przez WOŚP 5 milionów złotych na wyposażenie szpitala, ale liczę na to, że w najbliższym czasie uda mi się to znaleźć.

https://bzp.uzp.gov.pl/ZP409/Preview/fcd51f26-7e4e-4688-a183-5031cf084db5
  • Odpowiedz
@octopussy8: ale Ty chcesz potwierdzenia przez polski Sąd, że dokumenty Watykanu i wypowiedzi hierarchów katolickich są prawdą?
Trochę śmieszne, przyznaję.

Może w takim razie garstka faktów które możesz z lekkością zweryfikować sobie sam.

Papież senior Benedykt XVI napisał w 2019 roku, że „kwestia pedofilii stała się paląca dopiero w drugiej połowie lat osiemdziesiątych. Była już problemem publicznym w Stanach Zjednoczonych, więc biskupi szukali w Rzymie pomocy, ponieważ prawo kościelne, tak jak zostało opracowane w nowym Kodeksie, nie wydawało się wystarczające do podjęcia
  • Odpowiedz
@dziabolino: Dziękuje za obszerna wypowiedź, ja jednak z------m bo nie uściśliłem o co mi dokładnie chodzi czytając twoje zdawkowe „papaj wiedział”. Chodziło mi o oficjalne dokumenty w których Watykan pod przywództwem JP2 wydał oficjalny dokument w którym przyznaje ze problem istnieje ale nie p--------o na temat zakus szatana, albo ubierania w jakieś chgw jakie zwroty byleby unikać pejoratywnego wydźwięku słowa p-----l, p-------a. Jak tylko dostanę wypłatę to jakaś jej cześć
  • Odpowiedz