Wpis z mikrobloga

Wczoraj czytałem w gorących wpis Mireczka (z #anonimowemirkowyznania ), który narzekał na swoich rówieśników interesujących się frizami, tik-tokerami itd.

Cóż – w temacie orientuję się tyle, co gdy na giełdę wchodzili, to kilka artykułów wisiało na głównej, i coś przeczytałem.

Czasem lubię wbić na bankiera, poczytać co piszą na różnych spółkach... czasem coś ciekawego można wyhaczyć. Dzisiaj w popularnych (mimo nędznego obrotu) jest EKIPA holding :D

Klikam, czytam i uwaga: Dorosłe chłopy wrzuciły realny hajs w EKIPĘ FRIZA i dyskutują na forum o potencjalnej walce FAME MMA, w jaki sposób może to wypłynąć na cenę akcji, no i że FRIZ chce wynagrodzenia za walkę w akcjach xD

Czaicie? Oni myślą, że te akcje będą skupowane z rynku, a nie wydrukują ;) Jeśli w ogóle to całe zasrane FAME MMA chciałoby „zapłacić za walkę" w taki sposób.

W każdym razie znalazłem jeden... moim zdaniem względnie merytoryczny komentarz:

jprdl. serio liczyłem że te smarki zbudują jakiś medialny biznes wokół tego na bananie. to wygląda na parodię parodii. January juz pewnie dawno wyprzedany i pasie brzucha dalej i kombinuje jak następne smiecie ludziom sprzedawac. zupa z gwozdzia - to jego caly biznes.


#gielda #heheszki
  • 1