Wpis z mikrobloga

Ci co mówią, że niepotrzebnie te sprawy wychodzą, że mogli to wszystko załatwić prywatnie - nie zapominajcie, że Xayoo sam nie odpisywał, nie odbierał telefonów i stwierdził że relacja dla niego nie istnieje, bo Holak przez parę miesięcy się nie odzywał, kiedy miał gorszy okres zdrowia fizycznego i psychicznego XD
Może gdyby Marcin nie był zapatrzonym w siebie narcyzem, patrzącym tylko na cyferki, to sprawy by nie było, bo na swoim iphonie by nacisnął zieloną słuchawkę w odpowiednim momencie : )
Nawet mi go nie żal, teraz wszystkie aferki powinny wyjść ze screenami, takimi jak donejty na Szachistę, byleby go zmiażdżyć psychicznie, bo chłopak był niedoświadczony w streamowaniu. Przerażający screen od kolegi niżej - Donejty Zeju , widać że Holak się przygotował za wczasu do dramy i fajnie że obnaża hipokryzje chłopaków i ciemne strony twitcha
#xayoo
  • 7
@zrodzony_w_przegrywie: Nie mówię, że XN nie upadł też przez własne błędy, ale w pewnym momencie hejt go przytłoczył - a hejt napędzali chłopaki z XI.

Japczan ujada na każdego kto zabiera mu widownie, Ewron, Mandzio, Multi, Szachista, każdy u niego na streamach był wyzywany, bo kręcił cyferki które mogły zostawać u XI. Banda kidosów oczywiście podłapywała i wyzywała tych twórców. Dobrze wiedział co robi tworząc taką narracje
@Bragzii: właśnie tego chyba mi najbardziej szkoda. Wiem, że większość winy leży po stronie barteczka, ale i tak te parobasy się do tego przyczniły. Szkoda w #!$%@? tego szachisty bo to był w końcu kontent, który się zajebiście oglądało na drugim monitorze grając se w gierki, a nie tylko ten stypiarz zakolak i jego przydupasy. Jeden jeszcze z #!$%@? momentów czolastego to te szpilki w stronę Gucia, który jest spoko ziomeczkiem.