Wpis z mikrobloga

@rafal-95PL: można spokojnie dopisać ciąg dalszy.

Michniewicz: Nie pamiętam
Sąd: Dobrze dziękujemy za wypowiedź. W związku z brakiem dowodów na korupcje, Szymon J. skazany za pomówienia.
Koniec rozprawy.
  • Odpowiedz
brakiem dowodów na korupcje


@Tacho_: ale jaką korupcję xD ty wiesz o czym był artykuł czy chciałeś zabłysnąć i tak sobie palnąłeś? Pokaż mi w takim razie w którym momencie jadczak pomówił go, jakimi słowami, dawaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Tacho_:

Michniewicz: Nie pamiętam

Sąd: Dobrze dziękujemy za wypowiedź. W związku z brakiem dowodów na korupcje, Szymon J. skazany za pomówienia.

Koniec
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Tacho_: jakie pomówienia? Przecież w artykule nie ma słowa, że oskaraza go o korupcję. Jest jedynie pokazane błędy prokuratury oraz pokazane ilość połączeń z fryzjerem. Więc jakie pomówienia?
  • Odpowiedz
@p1p2p3p4: @Mam-na-imie-Porucznik: @assurin: A ty jeden z drugim i trzecim czytaliście wypowiedź adwokata Michniewicza czy chcecie zabłysnąć?

Uwaga bo dwa razy powtarzać nie będę:

W imieniu pana trenera skieruję do sądu akt oskarżenia z artykułu 212, czyli o zniesławienie. Jest to przestępstwo prywatnoskargowe. Pan Jadczak pomawia pana trenera Michniewicza o korupcję, o ustawianie meczów, nie mając ku temu żadnych dowodów. Same bilingi rozmów nie mogą świadczyć o przestępstwie - przekazał w rozmowie
  • Odpowiedz
@Tacho_: mój adwokat pozwie cię o to, że fałszywie oskarżyłeś mnie o sranie do paczkomatu. Co prawda nic takiego nie powiedziałeś, ale mój adwokat powiedział, że powiedziałeś, więc tak było.
  • Odpowiedz
@assurin: ten co robi #!$%@?ę z logiki. Co mają słowa prawnika o pozwie do wyroku sądu? Jadczak jeśli nie będzie chciał być oskarżony o zniesławienie będzie musiał udowodnić, że Michniewicz brał udział w całym procederze. A jakoś wcześniej pomimo śledztwa mu się to nie udało.

Zresztą mój wpis był sarkazmem ... ale ty nawet tego nie umiesz odróżnić, a co dopiero dodać 2+2 w całej sprawie.

@adibor: co
  • Odpowiedz
@Tacho_
"Jadczak jeśli nie będzie chciał być oskarżony o zniesławienie będzie musiał udowodnić, że Michniewicz brał udział w całym procederze."

Na którym wydziale prawa nauczyłeś się takich głupot? XD
  • Odpowiedz