Wpis z mikrobloga

Ładnie z was p0lacy #orlen beke ciśnie xD
Otrzymaliście POTĘŻNĄ zniżkę za instalowanie gównoaplikacji w wysokości 45 zł
A jak ktoś jest dzieciorobem to dostanie i 60 zł za nayebanie do baku 150l w miesiącu xD
Tego nie trzeba komentować, to się samo komentuje kim wy jesteście dla pisowców (na pewno nie ludźmi) xD

#bekazpisu #polakicebulaki #neuropa
  • 41
@NaczelnyWoody: dziś nie polecam zakupów bo masa boomerow wykłòca się o swój rabat nie posiadając nawet smartfona XDDDDD
To jest tak piękny przykład jak można rozgrywać ciemne masy ludzkie za ich własny hajs.

Ja to widzę tak:
1. Wykorzystaj sytuację międzynarodowa i zgarniaj lepsza marzę
2. Zrób PR że Panstwo dba o biedne polki i polakow bo narodowy CZEMPION obniża ceny (no tak nie do końca bo na 150l
@Sebastix: W ogóle w narodzie Pylzkim panuje kult totemów na stacjach, dlatego ci ludzie nie przeliczają jaki jest realny profit i cieszą się z rabatu 45 zł na 150 litrów XD Czyli w ciągu miesiąca muszą zatankować full bak jakieś 3-4x Realnie wyciągną z tej zniżki 10-20 zł czyli kwotę która była dobra ale za Tuska kiedy gospodarka nie dość że nie była tak rozpiehdolona jak teraz to jeszcze była mocno
@stan-tookie-1: dla mnie 30 groszy nie robi różnicy bo potrafię liczyć, a Ty?
Bo jeśli uważasz, że "zniżka" 45 zł (wartość 3 paczek fajek) jeśli wlejesz w ciągu miesiąca do baku 150 litrów (chyba do tira) to jest godny profit i zniżka zamiast naplucie w ryj analfabetom którzy na matmie w szkole skrobali cyrklem dziury w ławkach to nie mam na ciebie słów xD