Wpis z mikrobloga

@Hohenheim_: nie, argument był powyżej [nie ma go na tym screenie].

To jest kontynuacja rozmowy w której nie mogę określić czy ten osobnik trolluje/udaje czy po prostu nie ogarnia/nie wie o czym mówi. Niezależnie od przyczyny uniemożliwiającej mi traktowanie go poważnie dalsza rozmowa w tamtym kierunku nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Essagit123: to chyba logiczne zachowanie, jak ktoś usuwa post, który niejako miał coś wyjaśnić i jest ucięta rozmowa. Gdyby go nie usunął/ani nie kontuował rozmowy [odpisując dalej, gdzie ja bym nie mógł] to bym to olał.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: tak jak tutaj. Koleś udaje/trolluje albo jest po prostu za głupi (nie ma powodu go oceniać, logicznie działa to wszstko tak samo, nie będę mu wyjaśnił co się stało, jeśli sam nie rozumie o czym pisał i w sprawie czego mu odpisałem. Po prsotu to nie jest to odpowiedni kandydat do rozmowy).

Więc oświeciłem go trochę jak działa reczywiśtośc. Wątpie, że mu to pomoże, bo ludzie z dobrym skillem
  • Odpowiedz
@Hohenheim_: @Essagit123: @Aokx: W sumie namówiliście mnie, zrobię wam małe szkolenie z kontroli nad tym co wypisujecie. Bardzo śmieszy mnie dyskusja z typowym użytkownikiem internetu, który nie poddaje swoich wypowiedzi żadnym logicznym testom, a potem jest zdziwiony, że ktoś się z niego śmieje i nie traktuje go poważnie.

Oznaczyłem najważniejsze zdania/części zdań które prowadzą do śmiesznej rzeczy. Możecie popracować sami i ocenić sens tych elementów. Poniżej
NewBlueSky - @Hohenheim_: @Essagit123: @Aokx: W sumie namówiliście mnie, zrobię wam m...

źródło: comment_1656286167ZhDJBnit52N8TsAbjBE4Ty.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Savvv: to ze dzialam w inny sposob niz zwykli ludzie. Uzywanie okreslenia tego typu to zwyczajnie przyspieszenie czegos, co zwykly smiertelnik i tak nie zrozumie. Np. Nie czuje emocji tak jak wy, dla mnie slowa czy czyny to tylko mechaniczne czynnosci (slowa na zasadzie mowy, z ktorej wynika) itd.

Kiedys wgl nie uznawalem small talku i innych rzeczy ale w drodze try hardu (zapamiętywałem wszelkie roznice komunikacyjne i w liceum
  • Odpowiedz
  • 0
@NewBlueSky człowiek "chorujący" na zaburzenia ze spektrum autyzmu odczuwa emocje, ale gorzej z ich rozpoznawaniem. Więc moje pytanie brzmi, to autodiagnoza?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Savvv: tak jka napisalem, to uproszczenie, zastapienie slowem o pewnym znaczeniu nielekarski sle powszechnym odmiennosci z którą ktos sie spotka. Zobacz jak tamten koles zaregowal na ten wpis, wcale nie powiedzial, " a ok jestes chory na to i tamto" tylko dal odpowiedz w stylu "aha czyli jestes jakims uposledzonym zjebem". Czyli uwazam ze dobrze spelnily sie moje zalozenia, raczej wiesz z kim rozmawiasz na poziomie logicznym. To robak.

Musisz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Savvv: a jesli mowimy w kontekscie disgnozy, to jej nie ma i nie bylo. To tylko slowa. Jesli mialbym opisac rzeczywistość to opisalbym szczegoly ale na potrzeby kazdej rozmowy to strata czasu, ba nawet jakbym kiedys poszedl do psychologa i dostal order ze mam to i tamto to nikt by tego nie odkodowal.
  • Odpowiedz
  • 0
@NewBlueSky żeby stwierdzić czy ktoś jest kretynem nie trzeba sobie wymyślać schorzeń. Zejdź trochę na ziemię, nie jesteś jakimś ewenementem i w różnych tematach również możesz być kretynem. Wszystko co tu piszesz to przypuszczenia, a wysokie ego aż się wylewa. Uważaj, upadek boli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Savvv: zdsje sobie sprawe ze nie jestem najlepszy we wszystkim i winnych dziedzinach moge byc przeciętny lub slaby.

Ego, a raczej pewnosc siebie (slowo nie nacechowane negatywnie jak ego) to naturalna rzecz u ludzi którzy kontroluja rzeczywistosc wkolo siebie.

Sam mozesz przesledzic ta rozmowe. Typ sie osmiesza tymi wpisami, dostsje ode mnie sugestie ze chyba nic nie wie o manipulacjach szczegolnie związanych z wykopem i wardega. Co prawda moglem to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Savvv: jesli masz odmienne zdanie (dla mnie rozwiazanie tej zagadki to bylo jedno spojrzenie) mozesz je opisac. Np w jaski sposob bys ty chcisl objawić temu osobnikowi jak bardzo sie osmieszyl tym zlozeniem dwoch wpisów.
  • Odpowiedz