Wpis z mikrobloga

Cześć,

Próbuję skompletować cały pakiet #assassinscreed i tak się zastanawiam nad platformą. #steam ma całkiem ciekawą ofertę ale uważam, że na #ubisoft udało mi się znaleźć bardziej opłacalny koszyk - kosztem rezygnacji z bodajże AC Black Flag w wersji Gold. Ale za to z AC Brotherhood. Czy może jednak guzik się znam i ten koszyk z Ubisoftu to jest shit? Słyszałem, że ludzie na steam mają kłopoty z AC więc to jest kolejny argument za sklepem Ubisoftu + dam zarobić twórcom gry a nie pośrednikom-wyzyskiwaczom :)

Czy warto kupić Assassin's Creed IV Black Flag oraz Rouge wersję Deluxe czy wystarczy standard? (niestety UBISOFT nie ma wersji gold gdzie miałybym AC Freedom - jest to chyba jedyna wersja której nie mam w koszyku - nie licząc Valhalla).

Jednocześnie chciałbym zapytać o sensowność Syndicate w wersji Gold. Co do opłacalności Odyssey Gold to chyba nie ma dyskusji ze względu, że posiada ona AC III oraz AC Liberation.

Będę wdzięczny za porady i sugestie :)

#gry
grzegor9 - Cześć,

Próbuję skompletować cały pakiet #assassinscreed i tak się zasta...

źródło: comment_1656271373IwxKAKmDub0M6nclnNDT3r.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzegor9: Ceny wydają się słabe, taniej złożysz ten zestaw kupując klucze do platformy ubisofta. Wejdź sobie tutaj: LINK i zobaczysz, że niektóre klucze są o wiele tańsze od oficjalnej ceny na stronie ubisofta i sporo zaoszczędzisz
  • Odpowiedz
@grzegor9: Jeżeli chcesz mieć pełne doświadczenie to bierz wszystkie gry w edycji Gold (o ile takowe są). Gold zawsze zawiera wszystkie dodatki fabularne. Edycje Deluxe możesz pomijać, bo zazwyczaj zawierają tylko jakieś kosmetyczne pierdoły.
  • Odpowiedz
@Desolator: Właśnie chodzi mi o kwestie wersji GOLD nie chce kupić czegoś dwa razy bo to bez sensu.

Na powyższej liście jest błąd - dodany dwa razy Black flag, zamiast Rouge.
  • Odpowiedz
@grzegor9: Jeśli kupisz Goldy to możesz pominąć kupno Assassin's Creed 3 i Liberation, bo remastery masz w edycji Gold Odyssey. To jedyna wersja Gold, która dawała dodatkowe gry.
  • Odpowiedz
@Desolator: Tak tak, dodatkowo Black Flag w wersji Gold ma grę Freedom. Rozumiem, że reszta ma jakieś tylko dodatkowe misje? Jeżeli tak to uważam, że bez sensu dopłacać kilkadziesiąt złotych za dodatkowe stroje i misje :)
  • Odpowiedz
@grzegor9: Odsłon jest tyle, że musisz samodzielnie poprzeglądać co zawierają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z grubsza wygląda to tak, że jak jest wersja Gold to zawiera wszystkie duże dodatki fabularne z nowymi mapami, za to warto zapłacić.

Freedom Cry to dodatek fabularny do Black Flag, jest też dostępny w wersji samodzielnej.

Jeszcze wyjątkiem jest najnowsza Valhalla, bo Gold zawiera tylko dwa duże dodatki. Ostatni dodatek
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzegor9: Nie kupuj na ich platformie. Ja popełniłem ten błąd i nie miałem żadnych dlc do Black flaga. Wiedzą o problemie od lat i gówno z tym robią. Tylko steam. Ha tfu na inne platformy (wersja steam obsługuje dlc - absurd).
  • Odpowiedz
@SpeaRRR: @Desolator: @MLGkunek: na szczęście nie kupiłem nic. Chociaż bylem na etapie wpisywania numerow karty jednak zrezygnowałem. Chyba przeznaczenie po tym co ostatnio planuje #ubisoft to zasługują oni żeby ich okradać i temat wygrał @mxhugo.
To jest chore, ze mogę zapłacić za gre i po jakimś czasie oni sobię ją zdejmą i nie zagram. #chwdu
Jakby ktoś byl ciekawy to
  • Odpowiedz