Wpis z mikrobloga

@n4m3l355: ty masz chyba jakieś problemy z głową gościu. Wrzuciłem info o istnieniu takiej budowli, która mnie zaciekawiła, wyraziłem swoje zdanie nt. wątpliwej estetyki no i trafił się baran, który musiał się zesrać na dywan xd

Jak tobie się podoba to super. Ale tak jak już pisałem: nie każdy ma obowiązek znać wszelkie budowle autorstwa wspomnianego przez Ciebie architekta, którego znałeś PRYWATNIE i nie każdy musi obdarzyć ten obiekt uwielbieniem.
@kimunyest95 w moim rodzinnym miasteczku ksiądz zaczął budować kościół jak miałem komunie. Mówił, że bierzmowanie to już będziemy mieli w nowym gmachu.
15 lat później jak ciągle stały tylko mury i chyba częściowo dach to księżulek został wydalony z parafii za przekręty na tej budowie.
Dzisiaj mijają 23 lata i widzę na google street, że kościół nadal wygląda jak miejsce budowy xD
Oj mało jeszcze widziałeś w życiu, Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyciskarka to imo nie jest nawet top10.


@Alky: Polska architektura sakralna to jest taki dramat, że to co wrzuciłeś skierowałbym słowami „kościół jak kościół, nic niezwykłego”
W Radomiu też niczego sobie budowla sakralna


@Africanchild: tu przynajmniej widać jakiś pomysł, choć wygląda okropnie, ten u op niby nie jest skończony i w sumie jak patrzę na inne zdjęcia to kto wie co z tego wyjdzie, bo z pewnych perspektyw nie jest aż tak źle. Tylko bywa tak, że projekt sobie, a wykonanie sobie- oby tu było inaczej. Najbrzydszy jest chyba ten w formie piramidy ze stargatea, ehh do