Wpis z mikrobloga

Wyjaśnijcie mi coś....
Umbrela Academy jest na podstawie komiksu... Nie czytałem komiksu. Czy na kartach komiksu całkiem przypadkowo Vanya staje się Viktorem czy Netflix poszedł na rękę trans płciowemu aktorowi i zamiast (jak to w zawodzie aktora) przebrać go za babę to pozwolili mu stać się trans płciową postacią której nie było w komiksie? Baba stała się facetem i nie umie zagrać baby bo teraz jest facetem? Czegoś tu nie rozumiem...

#umbrellaacademy #komiks #serial #netflix #bekazlewactwa #pytanie
Pobierz
źródło: comment_1656246060hhWpLypNOpq8s2eAe4oJTN.jpg
  • 12
@WLADCA_MALP: tak jakby kogoś to obchodziło, pewnie mało który z oglądających czytał kiedykolwiek komiks.
a jak się aktor nie zgodzi na granie babki, to co mu zrobisz? mogli albo zostawić osobę która wygląda podobnie ale gra jako facet albo wymienić na jakąś inną aktorkę. w jednym i drugi przypadku masz dużą zmianę, więc co za różnica? ¯\_(ツ)_/¯
@WLADCA_MALP: no lepiej ale jakoś musieli wybrnąć z tego że aktor się zmienił.
Przy czym od początku zmienili sporo w tej postaci i całej fabula, pierwszy sezon trzymał się z grubsza a kolejne i cała reszta to już wymysł "showrunnera" z netflixa. Klaus i Vanya w komiksach nie byli w ogóle postaciami LGBT ;)
@guest: jakie urojenia? Elliot ukradł rolę całkiem dobrej aktorce. Konkursy miss wygrywają mężczyźni, zawody w pływaniu kobiet również wygrywają mężczyźni. Jak to nie jest patriarchat to już nie wiem( ͡° ͜ʖ ͡°)