Wpis z mikrobloga

Cóż mamy idealny przykład osoby z chorobą psychiczną i depresją. Pewnie ktoś po badaniach znajdzie jeszcze inne choroby.

Jak widać kolega @Korsir zrobi wszystko by mieć wyświetlenia i lajki pod filmikami.
Bo zamiast pomóc koledze, naprostować go, wysłać na leczenie to podobnie jak pan lubiący pinpointery wykorzystuje Odyna do swoich celów.

Nasz Adaś to duże dziecko. Jedzie nad morze, pada (od kilku dni są rekordowe upały), są turyści a więc i jakiś fan zaczepi. To trzeba uciekać od ludziim dalej tym lepiej.
30 kilku letni chłop siedzi w śmierdzącym busie w tym gorącu, bez kąpieli, bez podstawowej higieny i nie wie do robić.
Do tego zaczynamy misję Tamiza i dziadek Euro 3 xD
Wy Ku#!! w tym Sosnowcu jesteście normalni, czy macie problem z logicznym myśleniem ?
Nie kupuje busa bo mnie ukradną, zrobię badania i będę miał Euro 3. No tak ale dfp filtry??? eeee tam!

#sosnowiec
#odyn
#odyn
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Korsir: a co zrobiłeś żeby realnie pomóc koledze w walce z jego depresją maniakalną, dwubiegunowością itd?
Choroba dwubiegunowa (ChAD)?????
Czy może jak centrala w Sosnowcu pokasujesz komenatrze na kanale.
Was to trzeba chyba na żywo wyjaśnić raz a dobrze.
  • Odpowiedz
@Korsir: tobie zależy na tych pierścionkach co tak dumnie podnosisz z tych polskich bagien, a jak ci na wyswietleniach nie zależy to po co robisz te produkcje na jutuba? Przeciez nie z miłości
  • Odpowiedz
  • 1
@Karierat4 No tak, masz racje. Szukam z wykrywaczem, żeby coś znaleźć. Zależy mi na znalezieniu, a nie szukaniu.
Youtube też będzie dobrze rozwinąć, na tym mi zależy, to coś dziwnego ?
  • Odpowiedz