Wpis z mikrobloga

Wiem, że durne pytanie ale w sumie nie ma głupich pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wczoraj wyjąłem pierwszy raz telefon z pokrowca od zakupu w kwietniu i upadł mi na chodnik xD wszystko działa ale tył jest lekko obdrapany na krawędziach, jest jakaś szansa żeby to kosmetycznie chociaż zamaskować? XD No głupek skończony z ajfoniarza, co tu dużo mówić.
#iphone #telefony #zalesie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@eMaciek: @getin: @leopolis: No niefart w #!$%@? xD i tak uważam, że te nowe iphony są bardziej wyrzymałe bo mocno w chodnik uderzył a mam zaledwie 2 delikatne obicia na rantach, co nie zmienia faktu że aż mnie wykręca jak na to patrze, tym bardziej że nówka z kwietnia
  • Odpowiedz
@typeczek: one bardziej absorbują i rozpraszają uderzenia, kosztem właśnie rysowania i podatności na odkształcenia, to samo jest z szybką przednią, tylna troche lepsza
  • Odpowiedz
@caalkiem_nowe03: Programiści Apple to geniusze, tak zakodowali iOS, że telefon wie kiedy upaść na chodnik xD
@susuke15: Nie dam temu #!$%@? satysfakcji, niech się męczy przez całe życie, od dzisiaj dbam o niego lepiej niż o siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@typeczek: Tak typowo na wstrząsy i upadki, to najlepszy będzie case, ale to wiadomo. Skina zaproponowałem bardziej ze względu na to, że w fajny sposób można zakryć te obdrapania, o których pisałeś. No i na pewno skin ochroni przed dalszymi obrapaniami.
  • Odpowiedz