Wpis z mikrobloga

Przemyślenia po MGO 2022 w Poznaniu - Nie było się czego bać. Całość określił bym jako 6,5/10 (plus 1 gdybym lubił rapsy albo znał teksty, żeby móc sobie pośpiewać w trakcie koncertu).

Z plusów:
Zalewski (toleruje go ale nie darzę jakąś wielką sympatią, ale trzeba przyznać, że to klasa sama w sobie, wszechstronny, zaśpiewa rock, liryke, zarapsuje)
Jacek Sienkiewicz - z duetu Kwiatu zdecydowanie bardziej elastyczny i dynamiczny, Ostatnia Nocka świetna w jego wykonaniu
Chórek - na żywo zrobili świetną robotę
Waluś - nie znałem, muszę poznać

Mieszane uczucia:
Bedoes - nie było tak źle jak myślałem, że będzie, ale rapsy to toalnie nie mój klimat, zwłaszcza jeden kawałek, w którym Pan Bedi sypał bluzgami jak stary szewc, no troche nie te klimaty chyba

Z minusów:
Niestety - Kasia Sienkiewicz, którą w Kwiecie uwielbiam, niestety w coverach moim zdaniem totalnie poległa, mało elastyczny głos, który nie pasuje do niczego innego poza Kwiatem

Setlista w kolejności losowej i pewnie niepełnej:
KNŻ - Artyści (tutaj Bedoes świetny)
Maleńczuk - Ostatnia Nocka (Jacek genialny)
Elektryczne Gitary - Dzieci
Manaam - nie pamiętam tytułu, nie znałem, imo średnie
Jakieś mroczne rapsy Bedoesa
Natalia Przybysz - Dzieci Malarzy
Mój kawałek podłogi
Pogodno - Górniczo Hutnicza Orkiestra
Taco - Polskie Tango
Obywatel GC - Nie pytaj o Polske
Voo Voo i Nosowska - Nim stanie się tak jak gdyby nigdy nic nie było
Hymn MGO 2022

To tyle co pamiętam

#meskiegranie #muzyka
  • 12
  • Odpowiedz
@amoksycylina: Miuosh spoko, aczkolwiek chyba nie na taką imprezę, dużo w koło mnie osób komentowało że smęty, że do kościoła to sie nadaje, jakies chóry itd. Ja tę plyte bardzo lubie, więc mi sie podobało, ale jestem w stanie zrozumieć że to specyficzny projekt muzyczny. Byla Pietrucha, piosenke Organka spiewal Miuosh, Kore spiewala Justyna Swiec z the Dumplings, zamiast Herbuta była Marcelina, Doliny spiewala jakas babka ze Śląska, no i Kwiat
  • Odpowiedz
@Wojti92: Nie było „Wołania”? Najgorzej.

Pozostaje mieć nadzieję, że będą wymieniać repertuar… xD Artyści „zastępczy” pewnie będą inni, tak podejrzewam przynajmniej, ale dobrze wiedzieć, że na Króla i Organka raczej mam się nie nastawiać.
  • Odpowiedz