Wpis z mikrobloga

@HenryMorgan: nie bardzo rozumiem definicję nowych środków, ale ogólnie to tak. Przelałem z innego banku kasę plus wpłaciłem kasę na konto prosto po wypłacie. Więc kasa po wypłacie to na pewno nowe środki, ale nie wiem jak z kasą z innego banku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michok91: Bank liczy "nowe środki", na konkretny dzień. Jak miałeś je wtedy na zwykłym koncie w aliorze, a potem przerzuciłeś do innego banku i z powrotem to one nie będą się liczyć.
Dodatkowo w tego typu promocjach wyższe oprocentowanie włącza się po otrzymaniu na zwykle konto kilku tysięcy.

Przeczytaj regulamin. A szczegóły I wyjaśnienie masz w apce. Na zakładce... Szczegóły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tytanowy_Lucjan: dzięki za wyjaśnienie. Nie robiłem tak. Już bez wchodzenia w szczegóły - zapewniam, że mam nowe środki. A i tak oprocentowanie wskazuje 0,75%. Może zapytam inaczej. Macie to konto? Jakie oprocentowanie u was się wyświetla?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michok91: Według najnowszej edycji tej promocji stan konta był liczony na 3 czerwca 2022. 5% wchodzi jak przelejesz na zwykle konto 2000 zł z innego banku. Przy czym zmienia się ono od dnia następnego, ale wyższe odsetki są liczone za cały miesiąc wtedy na koniec.

0,75 jest dla starych środków, więc po prostu wejdź w szczegóły i zobacz jaką kwotę ci wyliczyli na 3 czerwca.

https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/konto-mega-oszczednosciowe.html
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michok91: Liczenie stanu salda z dnia z dupy np. 2 tygodnie przed promocją to akurat stała zagrywka banków.

Jak nie potrzebujesz ruszać tej kasy to estoński inbank albo getin dają 6,5% na pół roku na lokacie. Można założyć dowolną ilość, więc jak cię najdzie potrzeba to zerwiesz jedną zamiast wszystkich. Ale to w getinie tylko. W Inbanku zerwanie jednej powoduje spadek oprocentowania na wszystkich.