Wpis z mikrobloga

@Funky__Koval: postaram się bo za dwa tygodnie będziemy wchodzić do docku więc będzie można statek zobaczyć tez od spodu
@CzarnyMastodont pracujemy od 8 do 17, mamy internet 5h dziennie ale działa tak sobie, raczej tylko messenger, wykop a poza tym to mam rzeczy z youtube nasciagane jak byłem w domu
  • Odpowiedz
@wielki_fan21: Mozna samemu Stage 1 sobie zrobic w Aberdeen, pozniej niestety trzeba iles tam godzin liftow na rigu badz statku ogarnac. Do tego Stage 1 uprawnia tylko do operowania dzwigiem supervised czyli z kims tam ze Stage 2-3 w kabinie. Czasami slyszalem, ze jesli firma jakas offshore wysylala poswiadczenie ze dany delikwent iles tam mial doswiadczenia to Sparrows dopuszczalo go do robienia Stage 2.
Nie wiem co masz za doswiadczenie, ale
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia: jak na razie tego nie widzę, wiem że pływają już małe jednostki dość blisko brzegu ale na takie duże statki to jeszcze daleka droga bo maszynownia wymaga codziennej pracy a nawigowanie odbywa się często pośród wielu małych łodzi drewnianych w Azji które komputer może nie zauważyć plus rocznie buduje się może kilkaset statków a nadal pływają takie które mają 30 lat bo jest zapotrzebowanie więc długo by trwało zeby nowa
  • Odpowiedz