Wpis z mikrobloga

@ptasiek2: plan jest aby wyeksploatować maksymalnie. Sprzedawać mi się nie opłaca za tak niewiele.

@Asparte: właśnie myślę jednak daj nawet więcej byle by było dobrze zrobione, szukam właśnie w okolicach Śląska zakładu z tak zwanej wyższej półki, hah.

@Kic3k: @szklarnik: @eugeniusz_geniusz: dziennie na same dojazdy do pracy wyjdzie 60 km. Wekeendowo to jest coś koło 100 km. Głównie trasy śląska algomeracja, w szczególności A4 i DTŚ.

Miesięcznie
@AFraDo: Jak robisz miesięcznie 1600km, szczególnie od jakiegos czasu już to lepiej LPG nie zakładaj teraz. Strzelisz sobie w głowę, ze traciles kupe siana jeżdżąc na benzynie przez tyle czasu :F

@miiihau: Akurat dojazdy do pracy będę dopiero zaczynał, bo zmieniłem na inną - stąd powód do szukania możliwości jak można urwać z wydatków. Coraz bardziej jestem przekonany do wizji kilkunastu stów w portfelu hehe. Sprawdzę najpierw kompresję na cylindrach
@dziupla666: Ale mordo, auto jest w rodzinie od kilkunastu lat - nie chce kupować ponownie kilkuletniego używanego z usterkami, które nie są mi znane, wówczas gdy odkładam na nowe (ewentualnie poleasingowe). Zwróciłem uwagę, że mogę przyśpieszyć ten proces, m.in. oszczędzając na paliwie. Wcześniej nie brałem tego pod uwagę bo nie robiłem takiego kilometrażu. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)