Wpis z mikrobloga

@Dejwor: czesc, nie chce zabrzmiec jak ignorant, bo w poe gralem tylko przez chwile i tam normalne story mode bylo, z jakimis innymi dodatkowymi ludzmi w miescie o ile pamietam. o co chodzi z tymi dungeonami i cala reszta, bo mam wrazenie, ze omija mnie jakas grubsza czesc gry, wiec moze sprawdze i pogram na powazniej? :)
czesc, nie chce zabrzmiec jak ignorant, bo w poe gralem tylko przez chwile i tam normalne story mode bylo, z jakimis innymi dodatkowymi ludzmi w miescie o ile pamietam. o co chodzi z tymi dungeonami i cala reszta, bo mam wrazenie, ze omija mnie jakas grubsza czesc gry, wiec moze sprawdze i pogram na powazniej? :)


@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: Ło #!$%@? stary, przeszedłeś podstawkę PoE i dalej nie grałeś? XD PoE znane jest
@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: Noo, to ominelo Cie mnostwo rzeczy. Jak koledzy napisali, gra sie zaczyna po fabule. Kazdy cos znajdzie dla siebie, jeden bedzie siedziec w kopalni ( delve ), drugi bedzie farmic blight mapki, trzeci legiony i breache, nastepny bedzie farmic heisty i grand heisty, jeszcze inny delirium z beyondem, nastepny ekspedycje, inny pojdzie w sam bossing, inny w rituale, kazdy cos dla sie bie znajdzie.