Wpis z mikrobloga

@astri: kto by pomyślał że kraje zachodu nie mają problemu z aborcją i z trawą na raz w dużej części. Nawet w USA co stan to może mieć inny mix. Dziwna korelacja, ale wydaje mi się, że za 50 lat będziemy się śmiali z obu tych zakazów.
@BaronVonBehemoth: ale ja wiem. Tylko to jest pauza, a nie bieg w drugą stronę. Arizona już jest demokratyczna, niektóre stany mogą stać się bardziej konserwatywne czy demokratyczne, ale na końcu I tak większości w izbach się zmieniają itd. i powoli to idzie wszystko w jednym kierunku. Wolniej lub szybciej.
@Leniek: raczej lewaków głównie. A na ile było inteligentne to nie wiem. Nie wiem jak z nim, bo jak ktoś nagrał Kozę i było widać jak on się zachowuje bez cięć, to widać było że wulgarny bezczelny idiota bez polotu. Więc nie wiem jak jaok bez montażu wygląda.
@Titufe: To chyba palicie majeranek i zjadacie cukierki pudrowe z Lidla. Każdy narkotyk ma mega destruktywny wpływ na wszystkie układy w organizmie. U mnie ludzie co dużo jarają - mają problemy z pamięcią i koncentracją, potrafią bezczynnie patrzeć się w tv albo godzinami grać w jakieś gry. Ci co biorą coś mocniejszego to wyniszczeni trzydziestokilkulatkowie, mają kilkudniowe blackouty a niektórzy młodsi, którzy kryształ czy inne cocolino jedli jak cukier są już