Wpis z mikrobloga

@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump @Eeehrmantrautt Tylko jakie brudy tu wyszły? Że miał konflikt z Kołtoniem? To jest normalne, że w tak dużym i trudnym środowisku jak dziennikarstwo, nie każdy paja do siebie sympatią. Ze Stanowskim jest podobnie jak z Michniewiczem, dużo szumu, ale nikt im zarzutów nie postawił i niczego nie udowodnił (poza telefonami Czesia do Fryzjera). Mnie na przykład dziwi fakt, że nie znalazła się ani jedna osoba, przy obecnie głośnym temacie rozmów Michniewicza
Mnie na przykład dziwi fakt, że nie znalazła się ani jedna osoba, przy obecnie głośnym temacie rozmów Michniewicza z Fryzjerem, która zdecydowałaby się powiedzieć jak to było naprawdę i obarczyć Czesia zarzutami korupcyjnymi.


@Nanuno: A jaki byłby tego sens? Korupcja to nie morderstwo, że po latach dręczy cię sumienie. Nikt cię nie złapał, to masz to w dupie, bo "takie były czasy". Ci skazani w sumie nie mają po co do
Przy tak dużej sprawie nie da się wszystkim zamknąć usta, a jednak nie ma nikogo, kto położyłby fakty na stole.


@Nanuno: Prześledź jak wygladał ten proces sądowy. Jak się zaczęło robić grubo Czesio sam się zgłosił do prokuratury i mimo, że był w zeznaniach innych osób jako osoba będąca tego częścią nie przedstawiono mu zarzutów. Dogadywanie się z proukratura w zamian za podanie nazwisk to standardowa procedura, a tam było kilkaset
@bezbekpol @bezbekpol Wszystko co napisałeś opiera się tylko i wyłącznie na twoich domysłach i przypuszczeniach. Na tej podstawie nie można niszczyć człowieka i robić z niego korupcjonisty. Zgadzam się, że jest wiele przesłanek i niewiadomych na temat Michniewicza, lecz tak jak wcześniej napisałem, gdyby były twarde dowody na niego, to ktoś z tamtego środowiska na pewno by się ujawnił i je przedstawił. Popatrz, osoby, które były skazane wtedy za korupcję mogłyby choć
@Nanuno: nie chodzi o to żeby go niszczyć a o to że nie powinien zajmować stanowiska które zajmuję. Ja nie wiem czy on coś ustawiał czy nie i mam to w sumie gdzieś. Ale skoro dookoła niego cały czas byky ustawione mecze, a on był głęboko w tym środowisku i teraz wychodzi i mówi że nie ma pojęcia kto co i jak ustawiał to opcje są tylko dwie. Albo jest upośledzony
@LM2525 Na jakiej podstawie stwierdzasz, że nie powinien piastować obecnej funkcji. Nigdy nie zostały mu postawione zarzuty korupcyjne, nikt nie udowodnił mu, że sprzedał choćby jeden mecz. Na ten moment jest niewinny, a jako trener uważam (i nie tylko ja), że ma największy bagaż, wiedzę i doświadczenie z wszystkich polskich trenerów aktywnie pracujących, żeby prowadzić polska reprezentację. Nie można skreślić człowieka tylko i wyłącznie na podstawie pomówień i domysłów, to by było
@Eeehrmantrautt: Linia obrony była do mirka który dał pierwszy z komentarzy ( jest oznaczony) a do Ciebie ( zwłaszcza wpisu bo przecież nie osobiście) odniosłem sie że przytaczane są komentarze już najgorszego sortu dziennikarzy, którzy dla kasy zrobią wszystko, tu nawilżą, tam nawilżą. Kołtoń to jest tak fałszywa persona że każde jego słowo trzeba sprawdzać. A opowiedział tak o Stanie bo zalazł mu za skórę więc się mścił.
@Nanuno:
Nie ma wyroku, przedstawionych zarzutów ale w artykule wszystko jest tak opisane, że można śmiało stwierdzić, że musiał coś wiedzieć. Wiedział o korupcji, w meczach, które były sprzedane dzwonił do fryzjera w przerwie (!). Nie #!$%@? więc, że dajmy mu popracować bo nie ma wyroku i to taki świetny trener. Szczególnie z tym jego gadaniem jak on to niczego nie pamięta. Na taczkach i out z piastowania takich stanowisk.
@PKoff: Możesz mieć swoje zdanie na ten temat, ja uważam, że dopóki nie będzie miał postawionych zarzutów i nikt nie przedstawi dowodów na sprzedawanie przez niego meczy, to nie można gościowi czegokolwiek zabraniać czy odbierać kompetencji. Michniewicz ma wiedzę, ma doświadczenie, piłkarze go lubią i szanują. Jak do tej pory wyniki też ma całkiem dobre, więc robienie gównoburzy tylko na podstawie domysłów i artykułu Jadczaka jest bez sensu i nie sprzyja
@Nanuno: Podaj mi jakiś głośny przykład kiedykolwiek w temacie korupcji w piłce w Polsce, gdzie ktoś wyszedł do mediów i zaczął sypać. Czy to oznacza że korupcji nie było i wymyślili ją sobie dziennikarze i prokuratorzy, skoro nikt nie sypie? Za czasów mafii pruszkowskiej też jeden wyszedł i został świadkiem koronnym i wtedy się wszystko posypało dopiero.
@Mikka No, a Fryzjer jak wpadł i cała ta klika? Ktoś zaczął sypać. Myślisz, że jak ta afera stała się jedna z najgłośniejszych w Polsce to ktoś zapewniłby Michniewiczowi kapelusz ochronny? Nie sądzę. Skala tego zjawiska była tak duża, że na pewno znalazłby się ktoś kto wsypalby Czesia. Jadczak w poszukiwaniu takiej osoby przejechał cała Polskę wzdłuż i wszerz i nikogo nie znalazł.
@Nanuno: A wsypał ktoś do mediów? A afera chyba zaczęła się od prowokacji policyjnej i sypać zaczęli jak już wzywani byli do prokuratury. Teraz też by sypali gdyby ich wezwała prokuratura. Przecież w tekście Jadczaka są przykłady dwóch osób, które w zeznaniach wymieniły Michniewicza. Prokuratura dała trochę dupy że odpuściła zapewne wielu osobom.