Wpis z mikrobloga

Sprzedałem cos z przesyłką olx, kupujący zglosil ze dostal cos innego(dostal wszystko zgodnie z opisem), olx zwrocil mu pieniądze a ten frędzel sie nie odzywa i nie chce oddac przedmiotu, co zrobić. I pytanie retoryczne, czy w tym #olx macie rozum i godność człowieka
  • 14
  • Odpowiedz
Skąd wiesz co ten pajac zgłosił do Olx i ile to trwało od momentu zgłoszenia jego? Idź na policję i zgłoszenie do UOKiK bo Olx stawia się w roli sądu i oszusta w jednym
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: olx do mnie pisal, ja wyskalem zdjęcia aukcji i rozmowy z tym gosciem, kiedyś mialem taka sytuację, ale olx rozwiązał to w dzień i bylo git. Teraz trwalo ti 14 dni i to na korzyść kupującego, caly tyn system z trzymaniem przez nich kasy jest zalosny, allegro ma to normlanie a oszustów milion razy mniej
  • Odpowiedz
@Godir17: Druga taka opisana sytuacja na samym tylko tym tagu w ciagu paru dni, a ludzie i wiekszosc wykopkow dalej twierdza ze to bezpieczna metoda, do tego scierwo z olx Cie zwyzywa od oszustow jak odmawiasz korzystania z tego. Duzo siana straciles?
  • Odpowiedz
@Godir17: Janusz januszem, ale to co robi olx tez jest patologiczne. Taki sam system dziala na vinted od dawna i od dawna tam sa takie same sytuacje, to po prostu nie ma prawa funkcjonowac.
  • Odpowiedz
@Godir17: poszukaj jak pisalem pod tagiem kiedys, znajomy mial problem wyslal przedmiot jak w opisie, roszczenie od zje.. kupujacego. NIE WIEDZIAL CO ON TAM WPISAL, nic. OLX po kilku dniach oddalo kase pomimo wniesienai sprzeciwu. Znajomy wyslal mail i zdjecia, przedstawil ze wyslal co trzeba, wartosc SYMBOLICZNA jak kilka lodow na patyku. Kase mu ukradziono. ZERO info zwrotnego od tych *** z OLX. Ot okradli go w bialych rekawiczkach. Maile kazal
  • Odpowiedz
@Godir17 a czemu odpuszczasz systemowi OLX to oni zrobili ten problem. Sprzedałeś a kupujący przecież mówisz że otrzymał towar będący przedmiotem ogłoszenia. Jak OLX traktuje własny regulamin? Co napisałeś do OLX jak udowodniłeś to że nie jesteś wielbłądem? Czy ten cholerny serwis OLX przedstawił ci informacje jakie im wysłał kupujący? Kuriozalny jak masz się bronić nie wiedząc o to jesteś oskarżony i to w dodatku Bronisz się przed Groupon kapitałową OLX która
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: olx wysłał ankietę, zebym ocenil ich pracę, ocenilem na 1 po czym napisali jeszczw raz"przykro ze Pan wystawil mi jedynke, powinien Pan ocenic nasz kontakt a nie finalową decyzję, czy jest szansa na zmianę tej oceny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz