Wpis z mikrobloga

Oglądam właśnie serial świat według kiepskich i moim zdaniem ten serial, to dno i wodorosty. Serial przeznaczony dla osób mało inteligentnych tam nie ma nic śmiesznego. Oglądanie menela na utrzymaniu żony, która nie wiadomo dlaczego utrzymuje tego nieroba, bo każda inna kobieta na jej miejscu #!$%@?łaby takiego żula z mieszkania i zmienila zamki w drzwiach, boczek w pierwszych odcinkach probował się podlizywac menelowi, paździoch od początku to oszust z boczka na koniec zrobili debila. Nie wiem ile musieliby mi dopłacac żebym zagrała w tym szambie.. To już lepsze są miodowe lata, daleko od noszy czy mamuśki przynajmniej trzymają poziom, a kiepscy i pokazywanie menela na utrzymaniu żony ja #!$%@?

#niepopularnaopinia #oswiadczenie #seriale #polskieseriale #ogladajzwykopem #polska
  • 27
  • Odpowiedz
Oglądanie dnia świra by utożsamić się z Adasiem, to co innego niż oglądanie Ferdka by pośmiać się z jego głupoty. Komedia ma rozbawić, niewazne w jaki sposób. Nie jestem wielkim fanem kiepskich, ale wolę już to niż ogladanie sztucznej pięknej rzeczywistości w innym polskim kinie.
  • Odpowiedz