Wpis z mikrobloga

Oglądam właśnie serial świat według kiepskich i moim zdaniem ten serial, to dno i wodorosty. Serial przeznaczony dla osób mało inteligentnych tam nie ma nic śmiesznego. Oglądanie menela na utrzymaniu żony, która nie wiadomo dlaczego utrzymuje tego nieroba, bo każda inna kobieta na jej miejscu #!$%@?łaby takiego żula z mieszkania i zmienila zamki w drzwiach, boczek w pierwszych odcinkach probował się podlizywac menelowi, paździoch od początku to oszust z boczka na koniec zrobili debila. Nie wiem ile musieliby mi dopłacac żebym zagrała w tym szambie.. To już lepsze są miodowe lata, daleko od noszy czy mamuśki przynajmniej trzymają poziom, a kiepscy i pokazywanie menela na utrzymaniu żony ja #!$%@?

#niepopularnaopinia #oswiadczenie #seriale #polskieseriale #ogladajzwykopem #polska
  • 27
  • Odpowiedz
@Lauraaa:
To miała być na początku lokalna wersja Świata Według Bundych.
Tylko tam Al był sympatyczną postacią która walczyła z przeciwnościami swojego losu. A nasza wersja to smród jak z obszczanej klatki schodowej we wrocławskiej kamienicy.
  • Odpowiedz
Ten serial bawi dlatego że jest prawdziwy. Też przez wiele lat uważałem to za dno, ale teraz po latach widzę w tym karykaturę niejednej typowej polskiej rodziny. Bez idealizowania jak w innych serialach, gdzie wszystko jest do orzygania czyste, piękne i bogate. Niektórzy ludzie żyją na podobiznę bohaterów w kiepskich. Nie znajdziesz niczego podobnego w polskim kinie.
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: I wiecznie nawalony menel przepijający wypłatę swojej żony i rente teściowej, a później brakowało im na opłaty, bo alkoholik musial miec piwo, które w jego mniemaniu nie jest alkoholem... Chlop w delirce i nie czuł alkoholu dopiero większe stężenie etanolu go kopnęlo. Dno z czego tu się śmiać? Nie dziwie sie, że Grabowskiemu nikt nie chcial dac poważnej roli skoro sam wybral granie żula w delirce na utrzymaniu żony
  • Odpowiedz
Oglądanie menela na utrzymaniu żony, która nie wiadomo dlaczego utrzymuje tego nieroba, bo każda inna kobieta na jej miejscu #!$%@?łaby takiego żula z mieszkania i zmienila zamki w drzwiach, boczek w pierwszych odcinkach probował się podlizywac menelowi, paździoch od początku to oszust


@Lauraaa: gdybym nie znał tego serialu, to takim opisem byś mnie tylko zachęciła do jego oglądnięcia :D
  • Odpowiedz
@Gruby_Wujo: Dzień świra i wszyscy jesteśmy chrystusami, to są dramaty, a nie komedie, więc o czym ty do mnie rozmawiasz człowieku. Ja tu mówię o najgorszym serialu komediowym jaki można było nagrac a ty mi wyskakujesz tu z filmami dramatu, kompletnie z dupy typowy wykopek
  • Odpowiedz
@Gruby_Wujo: xD a co serial dramatu? xD

Świat według Kiepskich – polski serial komediowy emitowany na antenie Polsatu od 16 marca 1999 do 2 grudnia 2021, produkowany przez ATM Grupę. Był jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali.

Idź trollować gdzie indziej
  • Odpowiedz
@Gruby_Wujo: Zadałam Ci pytanie, bo z tego co wcześniej napisaleś wnioskuje, że twierdzisz, że dzien swira jest komedią. W ogóle nie rozumiesz tego filmu. Idź sobie dalej oglądac nawalonego menela na utrzymaniu żony i zrób sobie jeszcze wieksza papke ze swojego mózgu
  • Odpowiedz