Wpis z mikrobloga

@Yssuna: Trochę obawiałam się go kupić, bo czytałam/słyszałam sporo opinii, że zostawia skorupkę na twarzy i najlepiej stosować go z innym kremem i z makijażem. Co u mnie odpadało, bo makijażu nie noszę, a w lecie, szczególnie takie upały tylko spf, bo nienawidzę tego uczucia lepkości i ciężkości na twarzy, gdy żar się leje z nieba. A tu nie dość, że żadnej skorupki nie zostawia, to jeszcze go praktycznie nie czuję,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milk_outside_a_bag_of_milk: mnie przerażała cena, bo jednak jeśli miałabym wydać 80 zł na coś na czym kolejny raz się zawiodę to troszkę słabo. Zaryzykowałam i obecnie nie wyobrażam sobie innego spf. Co prawda cera się po nim błyszczy ale ja na co dzień nakładam krem bb plus puder więc nie przeszkadza mi to w ogóle :)
  • Odpowiedz
@Yssuna: U mnie akurat te kremy kosztują grosze, nie mieszkam w pl, ale nadal nie chciałam wywalać kasy w błoto, bo krem niewypał byłby tylko do wyrzucenia z racji tego, że nie mam raczej komu oddać. Używam ponad dwa tygodnie i poza wcześniejszymi zachwytami mam też wrażenie, że praktycznie mnie nie zapycha. Tydzień używania Cosrx/Skin79 i miałam co oczyszczać w weekend, teraz naprawdę cera w normie.
  • Odpowiedz