Wpis z mikrobloga

Ideał kobiety 3/3
Darkjewels - Camgirl z chaturbate
Ona jest też w moim typie, uroda takiej płodnej julki i kobiety która lubi się wyszaleć z domieszką urody szarej myszki. Tyłek boski, gdy miałem okazję oglądać i widziałem jej pierdziak myślałem że mój mikrus eksploduje tak mocno nabrzmiał a gdy skończyłem fapać i było szczytowanie bardzo obficie i potężnie ejakulowałem. Pragnę tej kobiety jak dwie poprzedniczki. Zadbałbym o nią w każdym aspekcie i budził minetką codziennie poza "tymi dniami" oddałbym jej całego siebie. Ale nie dla sub5 i posiadacza mikrusa takie rzeczy a dla oskarka/Chada/króla sawanny/nadsamca alfa gigachada.
#przegryw #stulejacontent #slodkijezu #szaramyszkadlaanonka #plodnajulka #idealkobiety #zdrowakobita #ladnapani #blackpill #dickpill
S.....r - Ideał kobiety 3/3
Darkjewels - Camgirl z chaturbate
Ona jest też w moim t...

źródło: comment_16560208380awUdmUpHtbryFQPLjwnm0.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Joncrow: Nie no pomyślałem że ofensywnie piszesz i mnie atakujesz to tak w żart obróciłem. Nie jest to reklama po prostu pokazuję jakie kobiety mi się podobają i chciałbym je ()
  • Odpowiedz
@SquarexLoserLover: jeżeli to nie akcja marketingowa to nvm.

Nawet nie wiem jak skomentować Twoje preferencje co do tych kobiet.
Ale jak już piszemy o fantastyce to ja bym chciał odbywać szalone podróże międzygwiezdne, napotykać obcych i robić piu piu piu w kosmosie oczywiście w obronie dobrych i ładnych kosmitek.
  • Odpowiedz