Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xTortox: stary, moga powiedziec, moga okrzyczec, jakbym urwal im linke to moga chciec hajs ale rzucanie we mnie czymkolwiek to atak na mnie i moja wlasnosc
  • Odpowiedz
@mab122: Bądź rozsądny, nawet jeśli coś takiego się stało to naprawdę wierzysz że ktoś się tym zajmie? Jak do czegoś doszło to trzeba było wzywać policję teraz, a nie po fakcie. Łowienie ryb w Odrze nie jest zabronione więc właściwie co byś chciał teraz zgłosić? Że gdzieś tam jakiś chłop rzucił w Ciebie wędką? Powodzenia w tym aby ktoś Cię potraktował poważnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xTortox: wiadomo ze od razu trzeba. Chce wiedziec na przyszlosc. Oczywiscie ze lowienie nie jest zabronione ale plywanie tez nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kopsnij sie z centrum (#bulwarxd) na oławę tylko zrób przenoskę w dalszą część Oławy (za Żabią Scieżkę) tylko będziesz musiał wrócić tą samą trasą... Jak coś bardziej zorganizowanego to Widawą (mniek więcej od obwodnicy do ujścia do Odry jest pięknie)
  • Odpowiedz
rzucanie we mnie czymkolwiek to atak na mnie i moja wlasnosc


@mab122: odpłynąć na bezpieczną odległość i uderzać wniosłem o taflę wody XD ale trzeba uważać, bo mogą kamulcami rzucać, jak trolle z wiedzmina.
  • Odpowiedz