Wpis z mikrobloga

@dbcoop: na masce jest napisany powód noszenia? Bo ja znałem 2 osoby co były w trakcie terapii (ostra białaczka szpikowa). Rozumiem, że takim też byś powiedział, że są nie do odratowania, bo noszą maskę zgodnie z zaleceniem swojego lekarza (wszak mogli na wykopie zapytać o poradę - szybciej, prościej i zdrowiej pewnie)
  • Odpowiedz
@cadcadcad: są dwa wytłumaczenia: 1. noszący maski chcą pokazać innym, że są niezależni od pana z telewizora i to oni sami podejmą decyzję kiedy te szmaty zdejmą; 2. mają białaczkę. Podasz mi inny powód? "XD"
  • Odpowiedz
@Kaskaderek89: tak, moga np byc chorzy i nie chciec kaszlec na wszystkich dookoła
Ja tam popieram, nie przeszkadza mi jak ktos nosi maske, natomiast #!$%@? mnie jak ktos perfidnie chory wychodzi do ludzi bez maski i na mnie smarka
  • Odpowiedz
@Koronanona: mnie też to #!$%@?, ale żeby tego nie robić nie trzeba mieć maski na mordzie, wystarczy mieć trochę kultury. Poza tym maski noszone na zewnątrz przy 30 stopniach wyglądają groteskowo. Ludzie mają prawo je nosić, a ja mam prawo się z tego śmiać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cadcadcad: @Kaskaderek89: @Koronanona: Jasne że mogą nosić ale przed Covidoza jakoś odkąd żyje w tym mieście nie kojarzę żebym widział kogoś w maseczce w lecie pomijając Azjatów turystów xd Więc jasne może być białaczka ale jednak obstawiam na coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz