Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranger: w Twojej dupie będzie. Akurat też jestem z Kato, mój chłopak z Sosnowca. Za kilka miesięcy ślub bierzecie. Ciekawe czy spotkam Cię kiedyś na strzelnicy na Żelaznej albo czy Twój login jest jakoś skojarzony ze sklepem Ranger na Wspólnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LadyMartini: wow, szacun, że Ci się chciało! () ale wątpię, że coś tak wielkiego zmieści mi się do tyłka - moje pośladki są jak prasa hydrauliczna, dużo ćwiczę i biegam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranger: Uwierz, że ja też dużo pije wody, jem warzywa, dieta o niskim indeksie glikemicznym, liczenie gramatury i ładunku. Dopiero od niedawna jestem na tabletkach regulujących hormony, które powodowały wagę. To smutne, że atakujesz obcych, nie znając ich historii. Bronisz dzielnie katoli, więc pewnie ślub będzie w kościele. A na taki to chyba każdy mogę przyjść, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LadyMartini: to nie był żaden atak, tylko śmieszki - halo, jesteśmy na wykopie xD nie wiem czego oczekiwałaś od postowania takiej raciczki () gusta są różne, ale publikując fotki trzeba liczyć się z potencjalną krytyką

Zapraszam, tylko nie krzycz, że "nie wyrażasz zgody" xD
  • Odpowiedz