Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chciałem tylko powiedzieć, że polskie "hurtowanie" chyba czegokolwiek np. artykułów dzieciecych, budowlanych itd to jest k. jakiś rak i kapitalistyczna abberacja. Co jakiś czas muszę robić porównania cen, mam nawet skrypt od tego i powiem tak: jak znajdzie się jakiś artykuł w "hurtowni" chociaz 5% tańszy niż dostępny w detalu nawet nantskim drogim allegro to jest k. W
wyjątek i święto, a różnica żadna. Nie pojmuje kto kupuje w tych hurtowniach? Może na wsiach jak nie mają marketów budowlanych? Nie rozumiem tego to jakiś alternatywny świat, Janusz z Grażyna mają taką hurtownie w której ceny to jakiś kosmos na pograniczu z okradaniem i widzę jak się zmieniają jeden towar co tak naprawdę gotowy przychodzi z chin nawet z pudełkami i polskimi dokumentami w środku kilka blaszek i śrubek kupowałem już za 15zl i za 50zl, a hurtownie czasem sprzedają i za 150zl to samo pudełko. Tak wyglądają ceny i to nie wynik inflacji ale jakiejś chorej spekulacji w tej alternatywnej rzeczywistości gdzie ludzie chyba tylko starsi nie ogarniający internetu patrzą o hurtownia czyli tu taniej i kupują... To jest prawie tak samo zj...ne jak kupowanie gier w empiku przecież to jest wyrzucanie kasy poza wyjątkami wszystko znajdziesz taniej.
Ludzie ogarnięcie się. Robią Was w balona. Dajecie pieniądze na szkoły przedszkola wyposażane w hurtowniach gdzie zakupy robi ktoś z administracji i ma zniżkę 10 procent od tych chorych cen... Analogicznie bierzecie majstrów do mieszkania i też coś Wam pieprzą że kupią w hurtowni i będzie zniżka... Sprawdźcie sobei ceny bo jestem pewien że nawet po uśrednieniu z 10-20 procent przepłacać mimo zniżki.... A te 20 procent jest na Janusza co korumpuje jakimiś lojalnościowymi programami tych co podejmują decyzje zakupowe w imieniu klienta... Jak długo jeszcze ten kabaret cenowy z polskimi "hurtowniami" będzie trwać? Czy jest jakaś hurtownia co ma ceny naprawdę hurtowe tańsze niż w detalu w markecie czy internecie? Takie cuda raczej w tym kraju się nie zdarzają... A slowo hurtownia od lat jest dla mnie synonimem kontaktu z ludźmi co mają ciebie w d. Chcą tylko naciągnąć a ich ceny po rabatach to śmiech... Aczkolwiek rozumiem osoby co dostają budżet muszą zrobić zakupy i chcą sobie dorobić to dla nich istnieją "hurtownie". Oby w końcu masowo upadły. Jak słyszę że jakaś polska hurtownia upada to po prostu cieszę się i kibicuje. #polska #hurtownie #budowlanka #ekonomia