Wpis z mikrobloga

@Spartacus999: To nie mi;) ale do codziennego użytku czyli słuchanie muzyki, granie na kompie itd. obecnie teraz używa jakiś słuchawek z mikrofonem ;) ale czytając opinie w necie mówią, że lepiej kupić same słuchawki i dokupić co najwyżej mikrofon niż słuchawki z mikrofonem;>
  • Odpowiedz
@czekoladaa: Słuchawki do 200zł to IMO tylko AKG K518 (wersja LE jest kolorowa, ale ma krótszy kabel, chyba tylko 1.1m, więc jest to mało). Świetny bas, izolacja, dobre odwzorowanie tonów średnich i niskich, do tego jakość wykonania na wysokim poziomie.

Oczywiście, że bardziej opłaca się oddzielnie mic i słuchawki - zyskasz na jakości. Mikrofon jakiś Zalmana na biurko (ok. 20 PLN) i jest świetny zestaw ;)
  • Odpowiedz
@czekoladaa: Też tak używam od ponad roku Sennheiser HD 202 cena niska a jakość świetna, no może troche za dużo basu, ale nie przesadnie. Wentylacja słaba, raczej ciepłe nauszniki. Ale stosunek ceny do jakości NR.1
  • Odpowiedz
@czekoladaa: AKG 518 są fantastyczne, wiem bo mam. Jednak jeśli ktoś to ma ich używać ma dużą głowę i będzie je nosił wiele godzin to może odczuwać dyskomfort bo trochę uciskają. Koss Porta Pro też fajne.
  • Odpowiedz
@czekoladaa: Jeżeli będzie ich używał tylko przy komputerze to zdecydowanie lepiej Crative Aurvana Live mu kup niż te AKG K518. Te drugie bardziej nadały by się na miasto, są mniejsze i mniej wymagające co do źródła dźwięku. Jednak przy słuchawkach do kompa stawiałbym bardziej na wygodę a tą CAL! mają dużo lepszą. Przy okazji jakość dźwięku delikatna też na korzyść Creativów.
  • Odpowiedz