Wpis z mikrobloga

Hej #suwalki telewizor mi dzisiaj powiedział że jesteście najniebezpieczniejszym miejscem w Europie. Może dobry motyw na uruchomienie marketingu pt. turystyka ekstremalna? Ja bym się pisał - wizyta na granicy z Białorusią. Dostajesz paintballa i możesz sobie strzelać w ciapatych za płotem. A z drugiej strony - wycieczka incognito do Królewca i jesteś bogiem za 5zł przez tydzień. Jakby to powiedział guru rozrywki XXI wieku - przemyślcie to.
  • 11
  • Odpowiedz
@will_I_aint zawsze mi się to podobało, emigracja dala mi do zrozumienia ze tutaj nie można wyjąć nie widząc kolejnego przykładu patologii, alkoholizmu, ubóstwa, narkomanii czy innych gówien, w Polsce to w nocy spacerowałem po centrum i nikt się nie przyczepił, tutaj do sklepu wyjść nie można bez zaczepki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@will_I_aint: Suwałki nie graniczą z Białorusią, najbliżej mamy Kalingrad i Litwę. Trochę lipa robić taką turystykę, jak trzeba tyle dojechać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@will_I_aint: do przejścia granicznego z kalingradem jest godzina (przejście znajduje się obok biedronki w Goldapii). Do Bobrownik mamy 2 godziny
  • Odpowiedz
@banjo: ale z Białorusią to nie musi być przejście graniczne. Oni naparzają wszędzie picrel xD Więc do najbliższego punktu z Białorusią jest ok godzina jazdy. A o Kaliningradzie mowa była o wycieczce do miasta, a więc ok 3 godziny jazdy. Tak uściślając. Ale to było tylko tak z dupy zapodane więc nie wiem czy jest sens rozkminiać, bo przecież nikt nie zalegalizowałby strzelania z paintballa do nich przez turystów xD
willIaint - @banjo: ale z Białorusią to nie musi być przejście graniczne. Oni naparza...

źródło: comment_1657302058rDI5PBOgTkvbXnbkyvFfxW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz