Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie zdałem egzaminu wewn teo na prawo jazdy kat B już trzeci raz... Chyba mnie dymają na hajs, koszt poprawki 50 zł zawsze tylko do 67 pkt jakby ktoś celowo mnie oblewał.. Jak w domu robie te testy z ich strony czy z oficjalnej strony WORDu to zdaje, a w moim OSK po kilkudziesięciu razach nie... Zmieniać te szkołe czy spróbować po raz czwarty?

I drugie pytanie czy prawko przez Ukraine jest drogie i czy w związku z wojną w tym kraju wykonuja prawo jazdy?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#prawojazdy #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b2e44e870c402260f76317
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 18
  • Odpowiedz
@neerg_ylno: Zależy jak szkoła, niektóre znalazły maszynkę do robienia szmalu. Najlepiej brać sam kurs praktyczny, teorię uczyć się samemu i zrobić egzamin w WORD.
  • Odpowiedz
OP: @Sheogorath: @Login_login: @programista3k: @abc3: @neerg_ylno: @LubieGroszek: @will_I_aint: No właśnie nie wiem czy wał czy są uczciwi.. Siedziała obok mnie różowa i aż ja poprosiłem żeby za mnie to zdala (byliśmy sami w sali wykładowej) i też nie zdała, potem mi podpowiadala i dalej nie zaliczało mi pkt jeszcze OSK do mnie na koniec "że oni i tak szli mi na reke dajac tyle
  • Odpowiedz