Wpis z mikrobloga

@zonbat: Ale za to sprawnie działa a przyznaj, że w krytycznym momencie warto szybko operację przeprowadzić. Poza tym ceny miedzy giełdami się zrównują więc myślę, że warto.
@przepipych: Nie ma, bo nie trzeba. Banalna obsługa, wszędzie jest podobnie z resztą. Z tym, że ja tam miałem problem z przelewaniem PLN bezpośrednio więc kupowałem na bitcurex i przelewałem już kryptowaluty na nią.
@arczer: W krytycznym momencie będziesz pluł sobie w brodę, że nie jesteś na szybkiej giełdzie :) No ale każdy postępuje jak chce. Gwarantuje, że Cryptsy w krytycznym momencie tak zamuli, że nie da się nic zrobić.
@goompas: Z DOGE jeszcze pewnie niewielki ale ludzie zaczną przechodzić bo NIGDY nie przycięła mi ta giełda nawet w największych zawieruchach na rynku dzięki temu byłem w stanie kupić LTC po 17USD i sprzedać po 45USD. Tak poza tym patrzę na tabelkę "Recently executed orders" i transakcje są co 15 sekund....dopiero co DOGE wprowadzili, myślę, że to nie tak źle.
@zonbat: Jeszcze nie przerzucałem w pracy jestem i dorywczo zaglądam. Pewnie normalnie dojdzie - kwestia potwierdzeń wykonanych przez minerów z tym, że będzie coraz szybciej bo rośnie diff (moc obliczeniowa sieci).
@Tokra: ok ale patrzę na te oferty i jest jeszcze drożej niż na cryptsy obecnie.

Możliwe to że będzie duża różnica między dwoma giełdami jak w przypadku btc było?

I jeszcze jedno czy vicurex nei robi problemów jak btc-e które kazało czekać 3 dni zanim się wypłaci kasę z nowego konta?
@zonbat: Wypłacałem żeby wpłacić na inną giełdę żeby kupić coiny których Vircurex nie posiadał w ofercie i nie odnotowałem takich problemów a byłem świeżak tam. Co do różnic to nie wiem - powinno się wyrównać ale różnie to bywa (rynek BTC pokazuje, że mimo takiego obrotu jaki tam jest różnice są).