Wpis z mikrobloga

Dawno dawno temu około roku 2014 byłem team #4konserwy i łykałem propagandę o paradach równości z ludźmi przyklejającymi sobie sztuczne penisy do ciała. Dziś popieram walkę o prawa do adopcji i formalizowania związków.

W sobotę idę pierwszy raz (jako hetero) na paradę równości w Warszawie. Kto chce być wołany do wpisu ile naliczę osób z przyklejonymi dildosami i innymi dziwnymi rzeczami podczas parady równości zapraszam do plusowania. Postaram się zdać obiektywną fotorelację :D

#lgbt #pridemonth #neuropa #teczowepaski
  • 16
@malinq: To co się zmieniło?
Chyba nie byłeś aż tak naiwny żeby wierzyć że na każdej paradzie same knypki z diodami biegają. Zawsze jeden odklejony przypadek się znajdzie, niezależnie od tego o jakiej paradzie mowa.

Więc kto przekonał? Dziewczyna, środowisko pracy, Anetki z HR?
Chyba nie byłeś aż tak naiwny żeby wierzyć że na każdej paradzie same knypki z diodami biegają. Zawsze jeden odklejony przypadek się znajdzie, niezależnie od tego o jakiej paradzie mowa.


@Big_Salceson: wstyd się przyznać ale trochę tak było. Teraz nie potrafię już wytłumaczyć ale cała ta okołokorwinowa mentalność działała na mnie w ten sposób - na szczęście wyrosłem z tego

Więc kto przekonał? Dziewczyna, środowisko pracy, Anetki z HR?


@Big_Salceson:
szkoda że takich osób jak ty jest tak mało reszta woli się karmić urojeniami prawackich mediów. Żadnego kolegi geja nie mają i żadnego nie znają i świata widzieli tyle co następna wieś.


@jajajaja2: a według mnie jest ich więcej niż myślimy. Rozwój liberalizmu w kwestiach społecznych wg mnie idzie w parze z bogaceniem się społeczeństwa. Możemy podróżować, nawiązujemy kontakty z zagranicą, poznajemy inny świat. Wiadomo, że to powolny proces i ja
@malinq Już widzę jak ciepli się pchają do adopcji ciężko chorych dzieci albo patusów xD

Bo małe zdrowe dzieci zawsze były towarem deficytowym, jak tylko ich status prawny na to pozwala są adoptowane

@Dave987654321: A myślisz ze wszystkie zdrowe dzieci to taki chodliwy towar i każdy je chce? XD
@malinq: Pod każdym wpisem o lgbt widać podobny schemat działania. Albo jesteś ZA albo jesteś PRZECIW. Polacy to lubią się k... dzielić, jakby państwo tego jeszcze nie robiło :) Urodziłem się w Warszawie, w rodzinie w której wszyscy skończyli uczelnie wyższe i wiesz co? Wszyscy są lub byli ( bo umarli ) konserwatystami. Istnieje jakiś dziwny urojony pomysł, że anty lgbt są ludzie głupi, biedni, niewykształceni itd. Owszem, jest taka grupa,
Nie ma badań potwierdzających, żeby dziecko wychowujące się z homoseksualnymi rodzicami było w czymś gorsze od dzieci z samotnymi rodzicami


@malinq: Są.

Sraken pierdaken. Lgbt nie narzuca katolom jak maja żyć. Za to w druga stronę… XD


XD LGBT #!$%@? się nawet do takich kwestii jak język.
@malinq:

LGBT to nie jedna osoba. To społeczność.


Mocno zideologizowana społeczność, która #!$%@? się nawet do takich kwestii jak język.

I daj link do tych badań mądralo


Badanie Regnerusa. Jakkolwiek było wiele zarzutów co do metodologii i rzetelności to nawet replikacje badania potwierdziły, że osoby wychowane przez pary jednopłciowe częściej są bezrobotne i pobierają zasiłki, a trudno znaleźć lepszy miernik tego jak sobie ktoś radzi w życiu.