Wpis z mikrobloga

nie chce mi się wierzyć


@Waradin: W kraju, gdzie w każdym lesie obchodzi się hucznie urodziny Adolfa nie ma gwałtów? Coś mi się tu nie zgadza.

  • Odpowiedz
że Szwecja zmieniła klasyfikacje i


@szybki_zuk: Niemcy też zzmieniły!!!

Ale na powaznie masz niec racji - w tęczusiowych sądach jak czarny wydupczy białą to nie jest to gwałt, a "nieporozumienie kulturowe" "szok po niewolnictwie" czy zwykłe "ubogacenie"
  • Odpowiedz
Eurostat - Liczba gwałtów na 100 tysięcy mieszkańców

Widać Międzymorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aplikacja_TelaDei: widać, widać. w końcu jesteśmy krajem, w którym minister publicznie w mediach rechotal, że przecież prostytutki nie da się zgwałcić...
  • Odpowiedz
  • 1
Islandia 62? No chyba że biorą statystki #!$%@? islandek które chcą być ruchane przez 5 kolesi a potem zgłaszają na policję gwałt bo faza z kokainy schodzi i sumienie #!$%@? po piętach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
. Doslownie kilkanascie moich kolezanek zostalo zgwalconych i na policje poszla doslownie jedna.


@jestescie_wspaniali: nie poszły na psy bo wstydzą się? ale wszystkim o tym mówią? czy jaki powód nie chodzenia na psy? Czy poprostu tak na sztywniutkie?
  • Odpowiedz
nie poszły na psy bo wstydzą się? ale wszystkim o tym mówią? czy jaki powód nie chodzenia na psy? Czy poprostu tak na sztywniutkie?


@Dynamiczny_Rogal: Od 50 lat temat jest kręcony, czemu kobiety niechętnie zgłaszają przemoc na tle seksualnym. Jak jesteś serio zainteresowany, to naprawdę łatwo sobie wygooglać kilka wywiadów i artykułów na ten temat.

No i mamy potem taki wątek #!$%@? na 200 komentarzy z krzykliwym tytułem ale już
  • Odpowiedz