Wpis z mikrobloga

@peki_trekaja: Na UoP należy Ci się urlop, jak idziesz na chorobowę to Ci płacą a na UZ masz płacone za godziny, nie ma Cię w pracy nie zarabiasz. Nie ma znaczenia czy UZ czy UoP jeśli chodzi o zarobki bo do 26 roku masz zerowy PIT także nie ma różnicy brutto netto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam, że nie jest to moja jedyna praca. Poza tym na trochę mniej niz pol etatu pracuje w szkole programowania, jako nauczyciel i jako PM więc mam tez rok doświadczenia z Jira, agilem i zespołowymi pierdołami.
jako nauczyciel i jako PM więc mam tez rok doświadczenia z Jira, agilem i zespołowymi pierdołami

mam ponad pół roku doświadczenia w .net ale poza tym ogrom wiedzy związanej ze specyfiką branży w której działa moja firma.


@Sloiko-student_1: ale nie jesteś czasem przy okazji jeszcze psychiatrą, poetą i zbrodniarzem wojennym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a poważnie to prawie 10% podwyżki, nie tak źle jak na pół roku.
@NieBendePrasowac starałem się przywołać kontekst i stworzyć obraz tego, jakim pracownikiem będę staral się nazwać jutro podczas nego z przełożonym. Moze zabrzmialo to nieco samochwalczo, ale tak to wygląda. Pracuje 7-15, a od 16 kontroluje w drugiej firmie jakie są postepy w projekcie (branże nie powiązane). W dodatku nie myślałem ze kiedykolwiek będę potrzebował wiedzy z zakresu przemysłu, automatyzacji czy przepływu materiału a wszystkich tych rzeczy musiałem się w te pół roku
@Sloiko-student_1: w obecnej rzeczywistości (inflacja itd.) to 500 PLN podwyżki to nawet nie jest podwyżka, co najwyżej jakieś „wyrównanie”. Jeżeli firmie na tobie zależy to powinni dać więcej - nie obawiaj się zapytać (kulturalnie) czy firma jest otwarta na rozmowę o większych kwotach