Wpis z mikrobloga

@Malenaa pokonaj jak najszybciej 4 główne bestie (nie są jakieś trudne), ja bardzo długo z tym zwlekałem i później żałowałem, bo umiejętności które dostajemy po ich pokonaniu są mega przydatne w zwykłej grze.
@Malenaa: Nie miej dylematu czy zwiększyć zdrowie czy wytrzymałość, bo da radę potem zamieniać.
Oznaczaj przydatne miejsca na mapie z bronią/roślinami itp. (resetują się co jakiś czas i można znowu zebrać np. fajną broń wbitą gdzieś na szczycie górki).
Kup dlc (można w dowolnym czasie je dokupić i z nim grać). Super sprawa to śledzenie drogi Linka, bo wiadomo gdzie się jeszcze nie było (dograne później dlc pokaże również drogę przebytą
@Malenaa: jak chcesz łatwiejszą rozgrywkę to zrób jak najszybciej słonia - daje jednego dodatkowego respa.
Przede wszystkim jednak według mnie najlepiej iść jak najszybciej zrobić ptaka. Jego moc bardzo pomoże w eksploracji. Potem to już rób po swojemu, zwiedzaj, sam wyznaczaj punkty i odkrywaj bo na tym ta gra w końcu polega ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I warto wbić chociaż te 13 serc, dla Master Sworda.
Ja żałowałem, że tak późno zakupiłem całą zbroję dzięki której możemy przemieszczać się "bezszelestnie", choć jest dostępna prawie na samym początku gry. Później latałem w niej jeśli tylko była taka możliwość. I tak jak ktoś pisał wyżej. Rób znaczniki. Na przykład przy owocach które zwiększają maksymalna liczbę serduszek, albo skałach, które można rozwalać i wypadają z nich rubiny, opale. Później można z nich niezłą kasę wydropić.