Wpis z mikrobloga

#przegryw #niebieskiepaski
#wychodzimyzprzegrywu

Wiecie, że wyjście z przegrywu do wygrywu jest prawie niemożliwe? Mam tu na myśli kwestie social mediów. Oczywiście jeśli ktoś się w miarę szybko połapie, że coś jest nie tak, to jest szansa ale nie oszukujmy się. Mało który przegryw po wyjściu będzie w stanie ogarnąć sensowne liczby na instagramie itp. Jest to bardzo ważne, ponieważ te liczby mają bardzo duży wpływ na postrzeganie waszej osoby. Laski chetniej wybiorą popularnego gościa. O braku instagrama, to już nie wspomnę. Możecie wyglądać i zachowywać się normalnie, nawet jak wygrywy ale waszą przeszłość bedzie odzwierciedlać instagram. Kiedyś można było udawać kogoś innego ale teraz to praktycznie niemożliwe.
  • 7
@WielkiNos: Starsze laski nie patrzą az tak na to. Widziałem wiele takich, co maja zdjęcia ze slubu bez oznaczanego męża. Dlatego napisałem, że z przegrywu, do wygrywu. Wygryw to mam na myśli nie zdobycie jednej partnerki na całe zycie, tylko prowadzenie bogatego zycia seksualnego( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ToKontoNieIstnieje: No też prawda, zależy od punktu siedzenia. Wiem, jakie laski potrafia być i znalezienie jednej na całe zycie moze być pułapką. Jak nigdy nie miałeś żadnej, to możesz niektórych rzeczy nie rozumieć i nie dość że laska cie może zostawić, to jeszcze dasz sobie wmówić, że to twoja wina. Jak poświęcisz takiej dużo ze swojego życia, to może być rozpacz. One często mają już złapaną drugą gałąź i miękkie ladowanie.